Protiskluzové kolečko - transparentní

Kód: H3405TK
Novinka
1 hodnocení
11 Kč 13,31 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Protiskluzové transparentní kolečko. 

Detailní informace

Rozměr: Průměr 50 mm
| H3405TK
11 Kč
13,31 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Protiskluzové pásky jsou vyráběné anglickou firmou HESKINS Ltd. Jejich kvalita a životnost je ověřena na mnoha významných místech světa. Páska může být použita na většině povrchů. Protiskluzové pásky jsou vhodné zejména na schody, nášlapy, stupátka, žebříky a všude tam, kde hrozí nebezpečí uklouznutí. Aplikuje se na hladký a čistý povrch zbavený mastnoty a prachu. Vzhledem k použitému lepidlu je nutné, aby teplota lepeného povrchu při lepení pásky byla vyšší než 15°C.

Aqua-Safe je originální neabrazivní vodoodělná protiskluzová páska. Protiskluzová páska má reliéfní plastový povrch, která poskytuje účinný, vodotěsný neklouzavý povrch. Aqua-safe je produkt s mnoha výhodami. Materiál nemá žádné dutiny, ve kterých by se mohly usazovat nečistoty, bakterie a podobně. Díky tomuto je perfektní využití v kuchyních, sterilních výrobních míst, prostorách pro přípravu jídel apod.

Pásku lze také použít na lodích, ve sprchách a dalších míst. Aqua safe je dokonalou kombinací přilnavosti a pohodlí pro kůží. Pro aplikaci na vany nebo sprchy doporučujeme použít protiskluzové kolečka.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aqua safe - Protiskluzové kolečka do mokra
Aplikační plocha: Externí, Interní