Protiskluzová páska Aqua Safe - Bílá

Kód: H3405W25
Novinka
1 hodnocení
Značka: Heskins
od 299 Kč od 361,79 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Protiskluzová neabrazivní páska Aqua-safe značky Heskins je vodoodělná a ideální pro použití v oblastech, kde se lidé dotýkají bosou nohou. Snadno se čistí a je přívětivá k oblečení i holé kůži. Ideální využití je na lodích, ve sprchách, lázních a podobně.

 

Detailní informace

Rozměr: 50mm x 18,3m
| H3405W50
499 Kč
603,79 Kč včetně DPH
Rozměr: 25mm x 18,3m
| H3405W25
299 Kč
361,79 Kč včetně DPH
Rozměr: 100mm x 18,3m
| H3405W100
939 Kč
1 136,19 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Aqua-Safe je naše originální neabrazivní vodotěsná protiskluzová páska. V mnoha případech nelze brusný neboli abrazivní materiál použít. Brusný materiál nemusí být ideální z následujících důvodů:

  • Produkt musí být snadno vyčištěn

  • Nesmí dojít k žádnému úniku štěrku

  • Normální brusný povrch může v určité situaci obrousit kůži, látku, mokré obleky nebo jiné materiály.

  • Čisticí stroje nebo procesy by nebyly kompatibilní s abrazivním substrátem

Z výše uvedených důvodů vytvořila před více než 16 lety firma Heskins pásky řady Aqua-safe! Tyto neabrazivní pásky mají plastický povrch a strukturu, která poskytuje účinný, vodotěsný a neklouzavý povrch. Aqua-Safe je skvělý produkt s mnoha výhodami. Protože je materiál vyroben vytlačovacím válečkem nemá žádné dutiny, kde by se mohly ukládat bakterie / nečistoty a tak dále. Tato řada má proto perfektní využití v kuchyních, sterilních výrobních místech, oblastech, kde se připravují potraviny a mnoho dalších.

Dále je páska Aqua-safe ideální pro použití na lodích, ve sprchách, v lázních a jiných oblastech, kde mají lidé bosé nohy. Aqua-safe je vodotěsná protiskluzná páska, která poskytuje perfektní kombinaci přilnavosti a pohodlí pod kůží. Pro aplikaci na vany nebo sprchy doporučujeme použít protiskluzové disky nebo použít proužky v žebříkovém efektu.

Protiskluzová páska Aqua-Safe má tu výhodu, že je velmi houževnatá a poskytuje vynikající ochranu proti nárazu. Díky její husté homogenní konstrukci ji mnoho našich zákazníků aplikuje na kovové povrchy, čímž poskytuje odolnost proti poškrábání a poškození.

V závislosti na množství objednávky můžeme vyrobit pásky v široké škále velikostí a tvarů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aqua safe - Protiskluzové pásky do mokra
Materiál: Strukturované PVC - Bez korundového zrna
Provedení: Nepromokavá
Výhody: Snadno se čistí