Chemicky odolné protiskluzové pásky

1 položek celkem
h3447n50
Novinka
od 385,99 Kč včetně DPH
od 319 Kč

Chemicky odolné protiskluzové pásky jsou vhodné pro aplikací do oblastí s vysokou chemickou expozicí. Jedná se o chemicky nejodolnější materiál společnosti Heskins. Pásky...

Kód: H344725

Všechny protiskluzové pásky mají vysokou chemickou odolnost. Chemikálie, které pásku mohou poškodit se u každé pásky liší. Běžné chemikálie jako je voda, mýdlové roztoky a podobné, riziko poškození nepředstavují. V určitých situacích se, ale může stát, že je protiskluzová páska zcela ponořena pod kapalinu, která je velmi agresivní. Způsobit problémy pak mohou dvě situace: chemická retence a drsné chemikálie.

1. Chemická retence: Mírné chemikálie jako jsou čistící prostředky smíchané s vodou se mohou zachytit na povrchu protiskluzové pásky. A v průběhu času mohou poškodit části pásky, které drží minerály na plastové fólii.

2. Drsné chemikálie: Standardní bezpečnostní páska není navržena tak, aby odolávala drsným chemikáliím jako je toluen, kyseliny atd.

Chemicky odolná páska má modifikovanou horní pojivou část. Tato modifikace pomáhá předcházet problémům, tím, že dokáže odolává většině chemikáliím. Použitá pryskyřice je vytvořena tak, aby zvládla dlouhodobě vystavěná vysoce koncentrovaným chemikáliím. 

Najdete nás i na MALL.CZ