Chemicky odolná protiskluzová páska - Extra hrubozrnná

Kód: H344625
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Heskins
od 419 Kč od 506,99 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Chemicky odolné protiskluzové pásky jsou vhodné pro aplikací do oblastí s vysokou chemickou expozicí. Jedná se o chemicky nejodolnější materiál společnosti Heskins. Pásky je nabízena ve třech stupních hrubosti a všechny obsahují stejnou speciální spojovací pryskyřici.

Detailní informace

Rozměr: 50mm x 18,3m
| H344650
839 Kč
1 015,19 Kč včetně DPH
Rozměr: 25mm x 18,3m
| H344625
419 Kč
506,99 Kč včetně DPH
Rozměr: 100mm x 18,3m
| H3446100
1 675 Kč
2 026,75 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Chemicky odolné pásky, jak už vypovídá název, mají vysokou úroveň chemické odolnosti. Poškození klasické protiskluzové pásky se liší od síly chemikálie. Běžně se vyskytující chemikálie jako je voda, mýdlové roztoky a podobné či příležitostné vystavení určité petrochemikálii pásky nepoškodí. V určitých případech však může být protiskluzná páska zcela ponořená pod extrémně agresivní kapalinu jako je toluen, kyseliny, zásady a podobné.

 

Téměř pro všechny aplikace fungují standardní protiskluzové pásky Heskins bez problému. V málem množství případu však může dojít při aplikaci k problémům jako je chemická retence či styk s drsnými chemikáliemi. Při chemické retenci se jemné chemikálie jako čistící prostředky smíchané s vodou zachytí na povrchu protiskluzové pásky a mohou časem poškodit pryskyřici, která drží minerály na plastové fólii. V druhém případě je problém, že standardní páska není navržena, aby odolávala agresivním chemikáliím jako toluen a podobně, které mohou pryskyřici způsobit problémy.

 

Pro tyto případy existují chemicky odolné protiskluzové pásky. Tyto protiskluzné pásky mají upravenou horní spojovací pryskyřici a tato modifikace pomáhá předcházet problémům při styku s chemikáliemi. Použitá pryskyřice je navržena tak, aby vydržela dlouhodobé vystavení silně koncertovaným chemikáliím. Vzhledově jsou chemicky odolné pásky stejné jako klasické abrazivní pásky a mají také stejnou přilnavost a úroveň koeficientu tření.

 

Pásku lze pořídit ve třech základních stupních: Standardní, hrubozrnná a extra hrubozrnná. Všechny tři pásky mají stejný pryskyřičný povlak a na povrchu jsou naneseny zrnité granule různých velikost, tak, aby vyhovovaly požadavkům různých prostředí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chemicky odolné protiskluzové pásky
Drsnost: Extra hrubozrnná
Provedení: Chemicky odolná
Výhoda: Modifikovaná horní pojivá část