Chemicky odolná protiskluzová páska - Hrubozrnná

Kód: H344325
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Heskins
od 319 Kč od 385,99 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Chemický odolná protiskluzová páska Heskins byla speciálně vytvořena, aby byla nejvíce odolná vůči chemikáliím. Je tedy vhodné jí využít v místech s vysokou chemickou expozicí. V dispozici ve třech stupních zrnitosti a pouze v černé barvě. Používá se především v rámci oblastí, které využívají tvrdé chemikálie.

Detailní informace

Rozměr: 50mm x 18,3m
| H344350
629 Kč
761,09 Kč včetně DPH
Rozměr: 25mm x 18,3m
| H344325
319 Kč
385,99 Kč včetně DPH
Rozměr: 100mm x 18,3m
| H3443100
1 259 Kč
1 523,39 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Všechny naše materiály proti skluzu mají vysokou úroveň chemické odolnosti. Avšak potenciální schopnost chemikálie poškodit protiskluzovou pásku se liší podle roztoku. Běžně se vyskytující chemikálie jako je voda, mýdlové roztoky a podobné, které nepředstavují žádné riziko poškození. Přestože občasné vystavení určitým petrochemikáliím nebo tvrdší čištění neovlivní materiál, v určitých a velmi vzácných situacích může být protiskluzová páska zcela ponořena pod kapalinu, která je velmi agresivní.

Pro téměř všechny aplikace klasická nabídka protiskluzových pásek funguje skvěle. V malém počtu aplikací však může jedna ze dvou následujících situací způsobit problémy:

  • Chemická retence – Při této situaci se mírné chemikálie, jako jsou základní čisticí prostředky smíchané s vodou, mohou zachytit na povrchu protiskluzové pásky bez úniku. Tekutiny pak tvoří nádrž a v průběhu času mohou poškodit pryskyřice, které drží minerály na plastové fólii.
  • Tvrdé chemikálie – Klasické protiskluzové pásky společnosti Heskins nejsou navrženy tak, aby odolávaly drsným chemikáliím jako je toluen, MEK a podobné. Tyto chemikálie pak mohou způsobovat problémy pro pryskyřice.

Protiskluzová páska odolná proti chemikáliím má modifikovanou horní pojivovou pryskyřici. Tato modifikace pomáhá předcházet problémům tím, že odolává většině chemických útoků. Použitá pryskyřice je navržena tak, aby vydržela dlouhodobé vystavení chemikáliím s vysokou koncentrací. Chemicky odolná protiskluzová páska má stejný vzhled jako běžné klasické pásky firmy Heskins a zrnitost vypadá stejně, adheze je na stejné úrovni a má stejné úroveň přilnavosti.

Páska odolná proti chemikáliím je k dispozici ve třech stupních: Standard, Hrubozrnná a Extra hrubozrnná.

Všechny tři typy jsou povrchově upraveny stejným pryskyřičným povlakem, ale stejně jako klasické protiskluzové pásky Heskins mají na povrch aplikovány granule s různou velikostí, aby zvládly požadavky, které vytvářejí různá prostředí.

V závislosti na množství objednávky můžeme vyrobit pásky v široké škále velikostí a tvarů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chemicky odolné protiskluzové pásky
Drsnost: Hrubozrnná
Provedení: Chemicky odolná
Výhoda: Modifikovaná horní pojivá část