Chemicky odolná protiskluzová páska - Standard

Kód: H344725
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Heskins
od 319 Kč od 385,99 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Chemicky odolné protiskluzové pásky jsou vhodné pro aplikací do oblastí s vysokou chemickou expozicí. Jedná se o chemicky nejodolnější materiál společnosti Heskins. Pásky je nabízena ve třech stupních hrubosti a všechny obsahují stejnou speciální spojovací pryskyřici.

Detailní informace

Rozměr: 50mm x 18,3m
| H344750
629 Kč
761,09 Kč včetně DPH
Rozměr: 25mm x 18,3m
| H344725
319 Kč
385,99 Kč včetně DPH
Rozměr: 100mm x 25m
| H3447100
1 259 Kč
1 523,39 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Chemicky odolné pásky, jak už vypovídá název, mají vysokou úroveň chemické odolnosti. Poškození klasické protiskluzové pásky se liší od síly chemikálie. Běžně se vyskytující chemikálie jako je voda, mýdlové roztoky a podobné či příležitostné vystavení určité petrochemikálii pásky nepoškodí. V určitých případech však může být protiskluzná páska zcela ponořená pod extrémně agresivní kapalinu jako je toluen, kyseliny, zásady a podobné. 

Téměř pro všechny aplikace fungují standardní protiskluzové pásky Heskins bez problému. V málem množství případu však může dojít při aplikaci k problémům jako je chemická retence či styk s drsnými chemikáliemi. Při chemické retenci se jemné chemikálie jako čistící prostředky smíchané s vodou zachytí na povrchu protiskluzové pásky a mohou časem poškodit pryskyřici, která drží minerály na plastové fólii. V druhém případě je problém, že standardní páska není navržena, aby odolávala agresivním chemikáliím jako toluen a podobně, které mohou pryskyřici způsobit problémy. 

Pro tyto případy existují chemicky odolné protiskluzové pásky. Tyto protiskluzné pásky mají upravenou horní spojovací pryskyřici a tato modifikace pomáhá předcházet problémům při styku s chemikáliemi. Použitá pryskyřice je navržena tak, aby vydržela dlouhodobé vystavení silně koncertovaným chemikáliím. Vzhledově jsou chemicky odolné pásky stejné jako klasické abrazivní pásky a mají také stejnou přilnavost a úroveň koeficientu tření. 

Pásku lze pořídit ve třech základních stupních: Standardní, hrubozrnná a extra hrubozrnná. Všechny tři pásky mají stejný pryskyřičný povlak a na povrchu jsou naneseny zrnité granule různých velikost, tak, aby vyhovovaly požadavkům různých prostředí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chemicky odolné protiskluzové pásky
Drsnost: Jemnozrnná
Provedení: Chemicky odolná
Výhoda: Modifikovaná horní pojivá část
Najdete nás i na MALL.CZ