Reflexní páska se skleněnými kuličkami - Bílá

Kód: H6602W50
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Heskins
1 999 Kč 2 418,79 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

DOT páska společnosti Heskins je reflexní pásky, která odráží většinu světla přímo u zdroje. Slouží především k tomu, aby zvýšila viditelnost při slabém nebo špatném osvětlení. Její hlavní výhodou je nárazuvzdornost a odolnost vůči UV záření.

Detailní informace

Rozměr: 50mm x 45,7m
| H6602W50
1 999 Kč
2 418,79 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Společnost Heskins plně distribuuje pásku DOT se záměrem dodávat ji evropským výrobcům přívěsů a vozidel určeným k provozu v USA.

Páska DOT je verze ze skleněných perlí, která, jak název napovídá, používá mikroskopické skleněné kuličky aplikované na povrch v mřížce ve tvaru plástve. Tento povrch pak umožňuje dostatečné části světla svítícího na pásku odrážet světlo zpět přímo u zdroje. Světlo je odráženo zpět v širokém kuželu, který slouží k zajištění dokonalé viditelnosti a tedy zvýšení bezpečnost a snížiížení rizika kolizí za jakýchkoli světelných podmínek.

Výkon pásky je nepochybný. Je vyroben stejným způsobem jako všechny ostatní kvalitní pásky DOT, což má za následek nárazuvzdorný reflexní materiál odolný vůči UV záření. Páska se používá na jakýkoli čistý a suchý povrch, jako je hliník, ocel a sklolaminát.

Regulace DOT pásky

Páska je regulována FMCSA, která osvědčuje použití pásky DOT pro Severní a Jižní Ameriku a také pro Střední východ. Protože mnoho amerických provozovatelů nákladních vozidel a přívěsů používá nákladní automobily vyráběné v evropských továrnách, povinné použití pásky DOT znamená, že by se dovozem z USA vynaložily dodatečné náklady. S dodávkou pásek firmy Heskins z Evropy by se těmto dodatečným nákladům těmto výrobcům zabránilo, čímž by se vytvořil nákladově efektivnější řešení, jak zajistit, aby všechny nákladní automobily a přívěsy, které vyrábějí, splňovaly požadavky na certifikaci a předpisy pro provoz nákladních vozidel, přívěsů a velkých užitkových vozidel v USA.

Doplňkové parametry

Kategorie: DOT páska
Oblast použití: Hliník, Ocel, Sklolaminát
Povrch: Mikroskopické skleněné kuličky
Provedení: Reflexní
Výhody: Odolný vůči UV záření