Dvojitá protiskluzová dlaždice černá (Reflexní pás)

Kód: H3412YUA
Novinka
1 hodnocení
Značka: Heskins
219 Kč 264,99 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Dvojitá protiskluzová dlaždice s reflexním pásem a fotoluminiscenčním pruhem je produkt společnosti Heskins. Je vhodné ji využít především na římsy a schody. Dlaždice zvyšuje bezpečnost a upozorňuje na rizika ve dne i v noci. Jedná se o cenově výhodnou nabídku, která přináší prevenci proti skluzu a záře na temném povrchu.

Detailní informace

Rozměr: 150mm x 610mm
| H3412YUA
219 Kč
264,99 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Pro mnoho zákazníků by mohlo být úžitečné kdyby klasické neklouzavé dlaždice měli určité prvky navíc. Kvůli těmto potřebám vznikly protiskluzové dlaždice s reflexními pruhy, fotoluminiscenčním profilem, výstražnými a podobně. Dvojité protiskluzové dlaždice těží z špičkové brusné horní plochy, akrylové lepicí základny a vysoce kvalitního plastového nosiče fólie. Trvalé lepidlo Heskins přilne k většině povrchů. Použití doplňků Heskins pomáhá s aplikací a zaručuje dlouhodobou životností.

Brusný povrch protiskluzové dlaždice je vyroben z minerálů, které jsou na stupnici MoH v blízkosti diamantové tvrdosti, nabízejí vynikající účinnost proti skluzu. Dlaždice se dodávají se zaoblenými rohy a nabízejí vynikající odolnost, čímž se snižuje riziko vzestupu okrajů.

Protiskluzová podlahová dlaždice, která má dva pruhy. Dlaždici je vhodné využít v případě nízkého osvětlení. Za zhoršených světelných podmínek, kdy jsou věci stále viditelné, bude reflexní proužek odrážet světlo a pomůže přilákat oko všech lidí v blízkosti. Tedy dlaždice bude sloužit jako varování před možnými riziky, jako jsou římsy nebo schody. Ve špatných světelných podmínkách, kdy není viditelnost vůbec dobrá, nebo dokonce při výpadcích proudu, záře v tmavém pruhu pomůže lidi vést a pomůže udržovat účinnou úroveň bezpečnosti za všech okolností.