Dvojitá protiskluzová dlaždice černá (Výstražná)

Kód: H3412DUA
Novinka
1 hodnocení
Značka: Heskins
209 Kč 252,89 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Černá protiskluzová dlaždice s výstražným a fotoluminiscenčním pruhem firmy Heskins pomáhá především k orientaci lidí při výpadku světla. Dlaždice upozorňuje na možné překážky jako jsou schody či římsy a varuje ve dne i v noci. Jedná se o cenově výhodnou prevenci proti skluzu a zároveň záři v temném materiálu.

Detailní informace

Rozměr: 150mm x 610mm
| H3412DUA
209 Kč
252,89 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Pro mnoho zákazníků by mohlo být úžitečné kdyby klasické neklouzavé dlaždice měli určité prvky navíc. Kvůli těmto potřebám vznikly protiskluzové dlaždice s reflexními pruhy, fotoluminiscenčním profilem, výstražnými a podobně. Dvojité protiskluzové dlaždice těží z špičkové brusné horní plochy, akrylové lepicí základny a vysoce kvalitního plastového nosiče fólie. Trvalé lepidlo Heskins přilne k většině povrchů. Použití doplňků Heskins pomáhá s aplikací a zaručuje dlouhodobou životností.

Brusný povrch protiskluzové dlaždice je vyroben z minerálů, které jsou na stupnici MoH v blízkosti diamantové tvrdosti, nabízejí vynikající účinnost proti skluzu. Dlaždice se dodávají se zaoblenými rohy a nabízejí vynikající odolnost, čímž se snižuje riziko vzestupu okrajů.

Výstražný pruh varuje před možným nebezpečím, zatímco záře v tmavém pruhu pomáhá při zhoršených světelných podmínkách. Aplikací oboustranné protiskluzové dlaždice můžete dosáhnout maximální účinnosti a bezpečnosti.

Aplikace těchto protiskluzových podlahových dlaždic na římsy nebo schody pomáhá upozornit na existenci římsy nebo schodů a pomáhá lidem zůstat v bezpečí i za zhoršených světelných podmínek.