Dvojitá protiskluzová dlaždice černá (Žlutý reflexní pruh)

Kód: H3412YUAC
Novinka
1 hodnocení
Značka: Heskins
55 Kč 66,55 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Černá protiskluzová dlaždice se žlutým reflexním pruhem je produkt společnosti Heskins, který obsahuje hi-viz reflexní proužek. Použití je vhodné především na schodech či římsách. Jedná se o cenově výhodný multifunkční produkt.

Detailní informace

Rozměr: 140mm x 140mm
| H3412YUAC
55 Kč
66,55 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Pro mnoho zákazníků by mohlo být úžitečné kdyby klasické neklouzavé dlaždice měli určité prvky navíc. Kvůli těmto potřebám vznikly protiskluzové dlaždice s reflexními pruhy, fotoluminiscenčním profilem, výstražnými a podobně. Dvojité protiskluzové dlaždice těží z špičkové brusné horní plochy, akrylové lepicí základny a vysoce kvalitního plastového nosiče fólie. Trvalé lepidlo Heskins přilne k většině povrchů. Použití doplňků Heskins pomáhá s aplikací a zaručuje dlouhodobou životností.

Brusný povrch protiskluzové dlaždice je vyroben z minerálů, které jsou na stupnici MoH v blízkosti diamantové tvrdosti, nabízejí vynikající účinnost proti skluzu. Dlaždice se dodávají se zaoblenými rohy a nabízejí vynikající odolnost, čímž se snižuje riziko vzestupu okrajů.

Tyto čtvercové protiskluzové podlahové dlaždice mají na jedné straně žlutý reflexní pruh, který lze použít jako náběžnou hranu nebo jakkoli chcete. Použití je vhodě například na schodiště a řimsy, kde je vhodné použít je s reflexním pruhem na přední hraně, aby se zvýraznil okraj schodiště nebo římsy.

Díky pruhu na jedné hraně je snazší aplikovat protiskluzové dlaždice v liniích. Protiskluzové dlaždice s reflexním pruhem pak zaručují maximální bezpečnost při nízkých světelných podmínkách.