Dvojitá protiskluzová dlaždice černá

Kód: H3412XUA
Novinka
1 hodnocení
205 Kč 248,05 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Černá dvojitá protiskluzová dlaždice od firmy Heskins s fotoluminiscenčním pruhem je vhodná především do nevhodně tvarovaných místností a oblastí, které mají špatné světelné podmínky. Slouží k tomu, aby vedla ledě v případě výpadu proudu. Jedná se o cenově výhodnou nabídku prevence protiskluzu a záře v tmavém páse.

Detailní informace

Rozměr: 150mm x 610mm
| H3412XUA
205 Kč
248,05 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Pro mnoho zákazníků by mohlo být úžitečné kdyby klasické neklouzavé dlaždice měli určité prvky navíc. Kvůli těmto potřebám vznikly protiskluzové dlaždice s reflexními pruhy, fotoluminiscenčním profilem, výstražnými a podobně. Dvojité protiskluzové dlaždice těží z špičkové brusné horní plochy, akrylové lepicí základny a vysoce kvalitního plastového nosiče fólie. Trvalé lepidlo Heskins přilne k většině povrchů. Použití doplňků Heskins pomáhá s aplikací a zaručuje dlouhodobou životností.

Brusný povrch protiskluzové dlaždice je vyroben z minerálů, které jsou na stupnici MoH v blízkosti diamantové tvrdosti, nabízejí vynikající účinnost proti skluzu. Dlaždice se dodávají se zaoblenými rohy a nabízejí vynikající odolnost, čímž se snižuje riziko vzestupu okrajů.

Protiskluzová dlaždice s fotoluminiscenčním pásem je vhodná k aplikovaci v nevhodně tvarovaných místnostech nebo dokonce na římsy či schody, které jsou náchylné ke špatným světelným podmínkám. Dlaždice pomáhá bezpečně vést lidi a předcházet tak nesprávným krokům, pádům a zraněním.

Spojením oboustranně protiskluzových dlaždic můžete dosáhnout účinné ochrany proti skluzu, aniž byste museli pokrývat celý povrch.