Protiskluzový obdelník černý reflexní pruh

Kód: H3412YUA
Novinka
1 hodnocení
Značka: Heskins
219 Kč 264,99 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Dvojitá protiskluzová dlaždice je cenově výhodný produkt, který spojuje protiskluzový materiál, reflexní pruh a fotoluminiscenční pruh a pomáhá tak chránit vaše zaměstnance i při špatných světelných podmínkách. Produkt je skvělý především pro římsy a schody. Díky kombinaci reflexního a fotoluminiscenčního materiálu varuje lidi před nebezpečím ve dne i v noci.

Detailní informace

Rozměr: 150mm x 610mm
| H3412YUA
219 Kč
264,99 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Tato dvojitá protiskluzová dlaždice je tvořena reflexním a fotoluminiscenčním pásem a je vhodná především do špatných světelných podmínek. Při špatných světelných podmínkách, kdy jsou věci stále viditelné bude reflexní pás odrážet světlo a pomůže přilákat pozornost všech v okolí a varovat je před možným nebezpečím jako jsou římsy nebo schody. Při podmínkách, kdy je viditelnost již hodně špatná anebo při výpadku proudu pomůže fotoluminiscenční pás vést lidi do bezpečí a udržovat maximální bezpečnost při jakékoli situaci.

 

Povrch dlaždic je vyroben z minerálů, jejichž tvrdost se blíží diamantové tvrdosti a mají vynikající protiskluzovou účinnost. Všechny protiskluzové dlaždice mají zaoblené rohy, které snižují riziko zvednutí hran a zaručují vynikající trvanlivost.

Najdete nás i na MALL.CZ