Fotoluminiscenční značkovací páska - Třída C

Kód: H8152
Neohodnoceno
Značka: Heskins
2 185 Kč 2 643,85 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Jedná se o fotoluminiscenční značkovací pásku, která má oproti standardní fotoluminiscenční pásce, výrazně delší dobu svitu. Páska je vhodná pro aplikaci především na soklové lišty a zárubně.

Detailní informace

Rozměr: 50mm x 15m
| H8152
2 185 Kč
2 643,85 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Fotoluminiscenční páska s vysokou kvalitou je používaná k značení v budovách, zejména v oblastech vystavených výpadkům proudu. Tato páska je určena k aplikaci do oblastí, které nejsou vystaveny chození, aby se nezpůsobila degradace povrchu. Tato fotoluminiscenční páska je tedy vhodní především pro aplikaci na soklové lišty, zárubně nebo kliky.

 

Základní fólie je impregnovaná fotoluminiscenčním práškem a nabíjí se přirozeným či umělým světlem. Jakmile se světlo ztlumí nebo zhasne, fotoluminiscenční páska začne jasně zářit.

 

To, čím se vysoce kvalitní fotoluminiscenční páska liší od klasických je síla a doba svitu po zhasnutí světel. Tyto vysoce kvalitní pásky budou vyzařovat světlo výrazně delší dobu. Fotoluminiscenční pásky můžeme rozdělit do čtyř hlavních tříd A, B, C a D. Páska s klasifikací C má svit přibližně 1800 minut tedy 30 hodin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fotoluminiscenční pásky
Doba dosvitu: 1800 minut
Oblast použití: Kliky, Lišty, Zárubně
Provedení: Fotoluminiscenční
Najdete nás i na MALL.CZ