Fotoluminiscenční protiskluzová páska s pruhem

Kód: H3403N
Novinka
1 hodnocení
Značka: Heskins
665 Kč 804,65 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Protiskluzová fotoluminiscenční páska s pruhem je cenově výhodný protiskluzový materiál, který svití ve tmě. Při výpadku proudu může vést zaměstnance a návštěvníky do bezpečí či zvýraznit nebezpečná místa. Páska je kombinaci standardní černé protiskluzové pásky a standardní fotoluminiscenční pásky.

Detailní informace

Rozměr: 50mmx18,3m
| H3403N
665 Kč
804,65 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Fotoluminiscenční protiskluzová páska s pruhem je cenově nejvýhodnější fotoluminiscenční protiskluzový materiál. Jedná se o pásku jejíž středovou část tvoří standardní fotoluminiscenční páska a boky klasická černá protiskluzová páska. Středový pruh má šířku 10 mm a každá černá strana 20 mm. Využitím těchto dvou kontrastních barev se vytvoří vysoce viditelný efekt, který je ideální pro zvýraznění nebezpečí či čehokoliv potřebného.

 

Díky využití standardní černé safety grip se zajišťuje vynikající úroveň přilnavosti. Další výhodou kombinace standardní pásky a fotoluminiscenčního materiálu je, že páska nevypadá tak špinavě. Na fotoluminiscenčních materiálech, které jsou světle zelené barvy jde vidět každá malá nečistota. Tuto pásku je vhodné tedy využít například u vstupu do budov. Fotoluminiscenční pásku je ideální aplikovat všude, kde je potřeba zvýraznit kritická místa, především v místech, kde hrozí výpadek proudu či nejsou řádně osvětleny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fotoluminiscenční pásky
Oblasti použití: Kritické oblasti, Únikové cesty
Provedení: Protiskluzové, Fotoluminiscenční
Najdete nás i na MALL.CZ