Fotoluminiscenční protiskluzová páska s pruhem

Kód: H3403N
Novinka
1 hodnocení
Značka: Heskins
719 Kč 869,99 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Protiskluzová fotoluminiscenční pásky s pruhem od firmy Heskins je cenově velmi výhodná. Díky kontrastu dvou barev vytváří perfektní viditelný efekt. Páska slouží k tomu, aby vedla personál při výpadku světel.

Detailní informace

Rozměr: 50mmx18,3m
| H3403N
719 Kč
869,99 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Bezpečnostní protiskluzová páska s pruhem je cenově nejvýhodnější fotoluminiscenční protiskluzový materiál. Fotoluminiscenční prášky a pasty jsou mimořádně drahé, některé odrůdy vyšší kvality jsou dokonce dražší než zlato. Z tohoto důvodu se společnost Heskins rozhodla vyrobit levnou alternativu. Fotoluminiscenční páska s pruhe je důmyslný produkt, který využívá klasickou fotoluminiscenční pásku jako středovou linii, která je obklopena standardní protiskluzovou pásku.

Středová záře v tmavém pruhu je 10 mm široká a černé strany jsou v šířce 20 mm. Použití dvou kontrastních barev vytváří vysoce viditelný efekt a páska je pak perfektní pro zvýraznění.

Použití naší černé standardní bezpečnostní pásky zajišťuje vynikající úroveň přilnavosti. Koeficient tření je mnohem větší než stanovené standardy.

Jednou z výhod protiskluzové pásky s pruhem ve srovnání s klasickou fotoluminiscenční bezpečnostní páskou je to, že tato páska nevypadá tak špinavě. Fotoluminiscenční pásky jsou mírně zelené barvy, zelený odstín může snadno vypadat špinavě a jakýkoli abrazivní materiál snadno přitahuje nečistoty, prach, nečistoty a tak dále. Jedním z důvodů, proč černá je tak oblíbená barva pro neklouzavé povrchy, je to, že snadno skrývá nečistoty. Světlejší odstíny produktu jsou pak náchylnější k tomu, že budou vypadat špinavě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fotoluminiscenční pásky
Oblasti použití: Kritické oblasti, Únikové cesty
Provedení: Protiskluzové, Fotoluminiscenční