Protiskluzová páska fotoluminiscenční - Standard

Kód: H3403X25
Novinka
1 hodnocení
Značka: Heskins
od 619 Kč od 748,99 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Fotoluminiscenční pásky s protiskluzových povrchem jsou pásky, které vydávají záři ve tmě. Páska ochrání proti skluzu a zároveň vede personál a ostatní návštěvníky při výpadku proudu. Pásku lze pořídit jako klasickou či ve výstražné variantě.

Detailní informace

Rozměr: 50mmx18,3m
| H3403X50
1 159 Kč
1 402,39 Kč včetně DPH
Rozměr: 25mm x 18,3m
| H3403X25
619 Kč
748,99 Kč včetně DPH
Rozměr: 100mm x 18,3m
| H3403X100
2 489 Kč
3 011,69 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Jedná se o fotoluminiscenční pásku s protiskluzových povrchem, která je ve tmě dobře viditelná a účinná. Páska má samolepicí fotoluminiscenční plastovou základnou a zrno je přidržováno pomocí pružné pryskyřice, které je impregnovaná fotoluminiscenční září. Zrnitý povrch na pásce je tvořen minerální vrstvou. Hluboké zrno pomáhá předcházet ucpávání nečistotami nebo prachem, který se často v průmyslových oblastech vyskytuje. Pásky mají skvělou úroveň přilnavosti. 

Během dne má páska mírně zelený odstín a ve tmě či při snížení osvětlení vydává jasně bílé světlo. Fotoluminiscenční protiskluzová páska se nabijí z přírodního nebo umělého světla a následně zvládne vyzařovat světlo několik hodin.


Protiskluzovou fotoluminiscenční pásku lze pořídit v klasické fotoluminiscenční variantě či jako výstražnou protiskluzovou pásku. Výstražná fotoluminiscenční páska má na svém povrchu tištěné černé povrchy, které umožňují, aby sloužila jako výstraha za všech světelných podmínek. Tyto pruhy jsou za všech světelných podmínek černé. 

Pásky jsou ideální pro použití na chodníky, schody, kolem strojů a ke zvýraznění všech kritických oblastí, především těch, které jsou náchylné k výpadkům proudu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fotoluminiscenční pásky
Oblasti použití: Kritické oblasti, Únikové cesty
Provedení: Protiskluzové, Fotoluminiscenční
Najdete nás i na MALL.CZ