Protiskluzová páska fotoluminiscenční - Standard

Kód: H3403X25
Novinka
1 hodnocení
Značka: Heskins
od 619 Kč od 748,99 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Kvalitní fotoluminiscenční páska společnosti Heskins. Používá se ke značení kritických oblastí a vede personál v případě výpadu proudu. Obvyklá doba svitu je několik hodin a nabíjí se přírodními nebo umělými světly. Páska je k dispozicích v rolích.

Detailní informace

Rozměr: 50mmx18,3m
| H3403X50
1 159 Kč
1 402,39 Kč včetně DPH
Rozměr: 25mm x 18,3m
| H3403X25
619 Kč
748,99 Kč včetně DPH
Rozměr: 100mm x 18,3m
| H3403X100
2 489 Kč
3 011,69 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Heskins poprvé vyrobil fotoluminiscenční pásku nebo záři v tmavé protiskluzové pásce v roce 1998.  Aby bylo zajištěno, že záře v této přilnavé pásce je vysoce viditelná a efektivní skládá se ze dvou samostatných úrovně fotoluminiscenčních povlaků:

  • Samolepicí plastová základna je fotoluminiscenční
  • Zrna se přidržují na fólii pomocí pružné pryskyřice a tato pryskyřice je impregnována fotoluminiscenčním zářením v tmavé pastě

Během dne se záře tmavé protiskluzové pásky jeví jako mírně zelený odstín, ve tmě nebo při jakémkoli jiném výpadku světla vydává jasné bílé světlo. Fotoluminiscenční bezpečnostní páska může být nabíjena přírodními nebo umělými světelnými zdroji. Doba světelného efektu se mění v závislosti na množství přijatého světla. Obvyklá doba zářivosti je po dobu několika hodin. Žádný z fotoluminiscenčních materiálů vyráběných společností Heskins neobsahuje žádné radioaktivní produkty, takže je lze použít v mnoha prostředích.

Páska existuje ve formě standard a výstražná. Výstražná fotoluminiscenční páska obsahuje navíc černé pruhy, které upozorňují na nebezpečí, jak ve dne, tak i v noci.  Páska je ideální pro použití na chodníky, schody, požární východy, a dokonce i kolem strojů, které by mohly být přehlédnuty při nízkém osvětlení.

Páska je vhodná především k zvýraznění kritických oblastí, zejména pak těch, které jsou náchylné k výpadku světla.

Zrnitý povrch fotoluminiscenční pásky je tvořen minerálním povlakem. Úroveň přilnavosti výrazně převyšuje stávající nebo navrhované právní předpisy a požadavky proti skluzu. Hluboké zrno pomáhá zabránit ucpávání nečistotami nebo prachem, které se často vyskytují při průmyslové aplikaci. Heskins testuje materiály podle DIN a ASTM kritérií.

V závislosti na množství objednávky můžeme vyrobit pásky v široké škále velikostí a tvarů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fotoluminiscenční pásky
Oblasti použití: Kritické oblasti, Únikové cesty
Provedení: Protiskluzové, Fotoluminiscenční