Fotoluminiscenční páska - Prémiová třída kvality

Kód: H345225
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Heskins
od 1 649 Kč od 1 995,29 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Fotoluminiscenční páska prvotřídní kvality firmy Heskins s výjimečně dlouhým dosvitovým výkonem. Páska má neabrazivní protiskluzový povrch, díky které jsou možnosti aplikační oblasti značné. Snadno se čistí a dosvit činí až 1800 minut.

Detailní informace

Rozměr: 50mm x 18,3m
| H345250
3 299 Kč
3 991,79 Kč včetně DPH
Rozměr: 25mm x 18,3m
| H345225
1 649 Kč
1 995,29 Kč včetně DPH
Rozměr: 100mm x 18,3m
| H3452100
6 595 Kč
7 979,95 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

První neabrazivní záře v tmavé protiskluzové pásce společnosti Heskins těží z nové technologie, která umožňuje prodloužit jas materiálu. Vysoce kvalitní záře tmavé protiskluzové pásky je první z nových, jedinečných inovací ve fotoluminiscenčních produktech firmy Heskins.

Vysoce kvalitní protiskluzová fotoluminiscenční páska je vhodná pro mnoho aplikací, zejména pro vnitřní oblasti, jako jsou schodiště a chodníky, které se používají jako specifické únikové cesty, kde je v situacích s osvětlením jasně vyznačen výstup.

Neabrazivní protiskluzový povrch nanesený na pásku také umožňuje, aby byl produkt aplikován i v oblastech kde se lidé dotýkají holou nohou či v místech vystavených vodě. Její neabrazivní povrch tedy ještě rozšiřuje nabídku její použitelnosti.

Páska využívá také vlastnosti hrubozrnné pružné protiskluzové pásky Heskins a do aplikačních oblastí lze tedy také zahrnout také místa, které vyžadují přísné hygienické normy. Stejně jako celý sortiment neabrazivních protiskluzových pásek lze také tuto fotoluminiscenční pásku snadno čistit, protože nedostatek vrcholů a údolí zabraňuje zadržování bakterií a nepoškodí se ani čisticí zařízení.

Heskins nabízí dvě možnosti vysoce kvalitní fotoluminscenční pásky. Jedná se o prémiovou třídu a třídu vysoké kvality. Rozdíl v těchto páskách je, že nabízejí různou úroveň svítivosti a rozdílnou délku záření. Oba materiály daleko přesahují současné nejvyšší standardy. Obě pásky vyhovují všem normám DIN, ASTM, OSHA.

Vysoce kvalitní fotoluminiscenční protiskluzové páská splňuje klasifikaci třídy C a dosahuje doby záření až 1800 minut. Když se v reálném světě páska nabíjí zhruba hodinu a půl přímým svitem, má dosvit až 8-10 hodin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fotoluminiscenční pásky
Aplikační oblast: Externí
Doba dosvitu: 1800 minut
Výhody: Snadno se čistí