Protiskluzová páska hrubá - Žlutočerná

Kód: H3402D50
1 hodnocení
Značka: Heskins
od 499 Kč od 603,79 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Abrazivní protiskluzové pásky jsou vyrobeny z oxidu uhličitého a lze je využít pro interní a externí aplikace. Jedná se o pásky proti skluzu od společnosti Heskins, které jsou vhodné pro širokou škálu oblastí. Jejich použitím snížíte riziko skluzu či pádu a zvýšíte tak bezpečnost své společnosti.

Detailní informace

Rozměr: 50mm x 18,3m
| H3402D50
499 Kč
603,79 Kč včetně DPH
Rozměr: 100mm x 18,3m
| 2355/100
990 Kč
1 197,90 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Jak už název napovídá jedná se o protiskluznou pásku s hrubším zrnem na povrchu než u standardní safety grip. Hrubozrnná protiskluzová páska má na rozdíl od standardní hlubší údolí a vyšší vrcholy. Tento hluboký povrch pomáhá zabránit ucpání nečistotami, prachem, ledem, blátem a podobně. 

Páska je vyrobena z oxidu hlinitého a má skvělou životnost. Vzhledem k její abrazivní úrovni je vhodná především do oblastí, které jsou často pokryty nečistotami či vodou. Ideální je například pro použití na stavbách, do těžších provozů a další průmyslová místa, která jsou vystavená působení nečistot. Ve všech těchto oblastech pak tato abrazivní páska poskytuje potřebnou ochranu proti skluzu a pomůže tak zabránit zbytečným nehodám.

Doplňkové parametry

Kategorie: Heskins - Protiskluzové pásy
Aplikační oblast: Externí, Interní
Povrch: Oxid hlinitý zrnitý
Provedení: Hrubozrnná
Najdete nás i na MALL.CZ