Reflexní páska ECE104 pro vozidla - Bílá

Kód: H6632W
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Heskins
1 800 Kč 2 178 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Reflexní páska na auta je vytvořena tak, aby vyhovovalo předpisům ECE104 a je určená především pro těžká nákladní vozidla a přívěsy. Páska má mikroprismatický reflexní povrch, který je nepropustný pro korozi. Zvyšuje viditelnost a označí vozidlo, tak aby zářilo ve dne i v noci.

Detailní informace

Rozměr: 50mm x 50m
| H6632W
1 800 Kč
2 178 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Reflexní páska ECE104 je značkovací páska na auta, která je určená především pro těžká nákladní vozidla. Reflexní páska se používá k obrysu zadní a boční strany všech nově registrovaných těžkých vozidel nad 7,5 tuny a přívěsů nad 3,5 tuny, které jsou provozovány ve Velké Británii a Evropě. Tato páska na auta je navržena tak, aby vyhovovala předpisům ECE104. 

Reflexní páska pro vozidla má vynikající odraz, kterého je dosaženo malými hranoly, které se nacházejí na jejím povrchu a odrážejí světlo přímo zpět ke zdroji. Tento efekt zvyšuje viditelnost prakticky za všech podmínek a překovaná požadavky předpisů ECE104. 

Základna pásky na auta je tvořena kovovou fólii s nanesenými hranoly, která je pokrytá plastovou fólii. Tato plastová fólii je podél okrajů tepelně spojena, aby se zabránilo pronikání vody. Páska je tak odolná proti korozi. Dále je reflexní páska ECE104 opatřena lepidlem citlivým na tlak, díky kterému účinně přilne na určené povrchy. Páska je nabízena v různých barevných variantách, díky kterým bude vozidlo zářit ve dne i v noci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Heskins - Reflexní pásky
Povrch: Malé umělé hranoly
Provedení: Reflexní
Výhody: Odolné proti korozi
Najdete nás i na MALL.CZ