Protiskluzová páska - Obdélníková žlutočerná

Kód: 2385/150
Novinka
1 hodnocení
Značka: Heskins
79 Kč 95,59 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Kvalitní protiskluzová páska od společnosti Heskins. Povrch je vytvořen z oxidu hlinitého. Páska může být využita pro interní i externí aplikace. Páska je skvěla pro rychlou a trvanlivou aplikaci v mnoha podmínkách. 

Detailní informace

Rozměr: 150x610, Drsnost: Hrubozrná
| 2385/150
79 Kč
95,59 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Standardní protiskluzová páska je náš vlajkový produkt společnosti Heskins. Je prvním produktem, který vytvořili a začali prodávat v roce 1997.

Tato protiskluzová páska je vyrobena z kvalitního oxidu hlinitého. Díky tomuto složení je vhodná k široké škále aplikací. Povrch pásky je tvořen středně protiskluznou brusnou vrstva. Standardní páska Heskins skvěle splňuje obecné požadavky na protiskluznost a má vynikající úroveň přilnavosti.

Hrubozrnná páska, jak už napovídá název se od standardní pak lišší tím, že má na svém povrchu hlubší zrno než páska standardní. Tedy granule této pásky jsou větší a mají vyšší vrcholky. Tento povrch zabránit ucpání nečistotami, prachem a podobně. Hlubší zrnitost zajišťuje větší odolnost.

Páska je voděodolná, pokud je aplikována na neporézní povrch. Páska je vhodná pro využití ve venkovních i vnitřních prostorech.

Aplikace

Vzhledem k tomu, že standardní protiskluzová páska Heskins se používá především k běžným aplikacím je ideální pro použití v domácím nebo komerčním prostředí. Páska může být například použitá pro dodatečnou ochranu proti skluzu na schodech nebo k pokrytí celých chodníků.

Standardní i hrubozrnná protiskluzová páska se vyrábí v široké škále velikostí, tvarů a barev.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hrubozrnné
Aplikační oblast: Externí, Interní