Mikroprismatická páska - Žlutá

Kód: H6612Y50
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Heskins
2 279 Kč 2 757,59 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Mikroprismatická páska od firmy je páska od firmy Heskins, která má extrémně vysoké reflexní hodnoty. Její povrch je složen z mikro-inženýrských tříbodových hranolů a její retroreflexní výkon je až 5 let. Páska je k dispozici v různých barvách.

Detailní informace

Rozměr: 50mm x 45,7m
| H6612Y50
2 279 Kč
2 757,59 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Jedná se o reflexní pásku s extrémně vysokými a soustředěnými retroreflektivními hodnotami. Mikroprismatická páska je výjimečnou volbou pro aplikaci na objekty, statické či pohyblivé, které vyžadují vysokou viditelnost za všech okolností.

Mikroprismatickou úrov výkonu lze připsat mikro-inženýrským 3-bodovým hranolům, které pokrývají celou jeho plochu. Tyto hranoly odrážejí světlo způsobem, který vrací 80% světla zpět ke zdroji. Díky koncentrovanějšímu kuželu světla se jedná mnohem účinnější reflexní pásku než klasickou. Páska zvyšuje bezpečnost a zajišťuje viditelnost objektu, na kterém je aplikována.

Hlavní rozdíl mezi mikroprismatickými a standardními reflexními páskami je, že fungujeí mnohem déle. Mají retroreflexní výkon 5 let.

Aplikace je možná na jakýkoli hladký, čistý a suchý rovný povrch. Páska je ideální pro značení statických předmětů, jako jsou sloupky, barikády, stožáry, stroje, podlahy, oděvy a pohyblivé předměty, jako jsou autobusy, nákladní automobily, motocykly, lodě a další.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mikroprismatická páska
Aplikační oblast: Statické předměty, Pohyblivé předměty
Oblast použití: Námořní aplikace, Lodě, Sloupky, Barikády, Stožáry, Stroje, Autobusy, Motocykly
Povrch: Mikroprocesované 3-bodové hranolky
Provedení: Reflexní
Retroflexní výkon: 5 let