Označení prostoru na podlaze - Prostor musí zůstat volný

Kód: 108PZ750
Novinka
1 hodnocení
249 Kč 301,29 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Bezpečnostní podlahové značky slouží ke komunikaci důležitých bezpečnostních informací, které zvyšují bezpečnost vašeho pracoviště. Značky se aplikují velice jednoduše a rychle a jsou skvělou vizuální připomínkou podstatných pokynů a informací!

Detailní informace

Rozměr: 750 x 300 mm
| 108PZ750
249 Kč
301,29 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Podlahové bezpečnostní značky poskytují důležité bezpečnostní informace pro prevenci rizik. Tyto podlahové samolepky jsou užitečné pro ochranu chodců, pracovníku a jiné veřejnosti. Značky obsahují vše, co potřebujete k označení určených oblastí a poskytování bezpečnostních informací. 

Výhodou efektivních podlahových značek je především jejich snadná instalace, trvanlivý výkon, vylepšená komunikace, díky značení můžete jednoduše a jasně sdělit informace o bezpečnosti a organici a následné zvýšení bezpečnosti. Značky jsou vhodné především pro značení skladů či jiných průmyslových prostor. 

V rámci nebezpečí na pracovišti bývá riziko otevírání dveří často přehlíženo. V případě otevřených dveří existuje riziko, že bude v jejich okolí někdo zasažen. Jedním ze skvělých způsobů, jak zajistit, aby si všichni byli vědomi nebezpečí otevření dveří je použití podlahových značek. Toto označení je vizuální pomůckou, že vstup do této oblasti může být nebezpečný a může mít za následek zranění.


Materiál: samolepící fólie s protiskluzovou laminací 170μm.
Protiskluzová třída: R10.
Další symboly a velikosti na přání

Doplňkové parametry

Kategorie: Označení prostoru na podlaze
Teplotní odolnost: −40 ºC až 80 ºC
Tloušťka: 170 µm
Třída protiskluznosti: R10
Najdete nás i na MALL.CZ