Protiskluzová páska na nerovné povrchy - Černá

Kód: H3406N500
Novinka
1 hodnocení
Značka: Heskins
1 069 Kč 1 293,49 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Kvalitní páska společnosti Heskins pro aplikace na nerovné povrchy. Tvořen hliníkovou fólií, která nemá žádnou paměť, takže se přizpůsobuje povrchům. Zajišťuje přilnavost i ve vlhkých nebo špinavých podmínkách. Certifikována podle specifikace CAA FAA 8.

Detailní informace

Rozměr: 50mmx18,3m
| H3406N500
1 069 Kč
1 293,49 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Podlahy ve tvaru šachovnice či diamantového tvaru se běžně používají téměř všude. Tyto typy podlah se používají především pro únikové východy, chodníky, přístupové plošiny a podobně. Je běžnou mylnou představou, že tyto vzory poskytují bezpečný povrch, na kterém se dá chodit, ale tento názor bohužel není správný. Podlahy tohoto typu jsou extrémně kluzké. Kovové a podobné povrchy neposkytují snadno neklouzavou podlahu, protože tvrdý povrch nepřitahuje přilnavost a tento vzor často vytváří více problémů, než řeší. Tyto povrchy by se tedy jsou v nebezpečné v kritických oblastech. Páska na nerovné povrchy je odpovědí na problémy, které vytvářejí nepravidelné kovové desky.

Protiskluzová páska na nerovné povrchy je speciální. Má rubovou vrstvu měkké hliníkové fólie třídy O. Výhodou použití fólie místo konvenčního plastu je:

  • Fólie má nulovou toleranci roztažnosti – na rozdíl od plastu není natahována
  • Fólie nemá paměť, může být přitlačena na místo a zůstane v tomto tvaru

Horní povrch protiskluzové pásky na nerovné povrchy má mimořádně vysokou úroveň přilnavosti. Brusný horní povrch zajišťuje přilnavost i ve vlhkých nebo špinavých podmínkách. Této dobré přilnavosti je dosaženo díky diamantovému tvrdému minerálů, který Heskins používá. Tato páska je velmi populární.

Jednou z dalších výhod, kterou má tato protiskluzová páska je, že díky využití fólie místo plastu má vysokou úroveň zpomalení hoření. Páska na nerovné povrchy byla testována a certifikována podle specifikace CAA FAA 8 pro použití v oblastech kokpitu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pásky na nerovné povrchy
Materiál: Diamantový běhoun
Oblast použití: Nerovné povrchy