PermaStripe - Červená

Kód: H6901R50
Novinka
1 hodnocení
Značka: Heskins
od 1 849 Kč od 2 237,29 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Pásky PermaStripe jsou ideální pro značení chodníků skladů a vytváření označení v rámci 5S. Pomocí pásek PermaStripe vytváříte jasný, efektivní a bezpečný způsob pro vedení zaměstnanců a veřejnosti ve vaši společnosti. Ideální alternativa k lakovaným barvám, která umožňuje vytvořit značení bez zbytečných prostojů.

Detailní informace

Rozměr: 100mm x 30m
| H6901R100
3 599 Kč
4 354,79 Kč včetně DPH
Rozměr: 50mm x 30m
| H6901R50
1 849 Kč
2 237,29 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Pásky PermaStripe jsou velmi odolné a silné pásky, které jsou ideální pro značení uliček, únikových cest a oblastí pěšího či jiného provozu. Jedná se o nejúčinnější a nejtrvanlivější systém značení čar na světě. Pomocí těchto značících pásek můžete vytvořit jasně definované cesty pro zaměstnance a další pověřené osoby, aby mohli bezpečně a efektivně procházet pracovními oblastmi. 

Pásky PermaStripe jsou vyrobeny z odolného PVC s reliéfním povrchem a zkosenými hranami. Snadno se aplikují na čistý a suchý povrch pomocí silného permanentního lepidla. Díky jejich homogenní konstrukci je zaručeno, že žádné škrábance neovlivní barevné značení. Díky jejich skvělé trvanlivosti také vydrží mnoho drsných podmínek. 

Značení pomocí pásek PermaStripe je skvělou alternativou k lakovaným čarám. K její aplikaci není nutná žádná podrobná příprava a tím pádem vznikají minimální prostoje, což je na pracovišti zásadní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Podlahové pásky PermaStripe
Oblast značení: Podlahové značení
Provedení: Šikmé okraje pro super-hladký průchod
Najdete nás i na MALL.CZ