Fotoluminiscenční značkovací páska - Hladká

Kód: H8101X25
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Heskins
od 185 Kč od 223,85 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Hladká fotoluminscenční páska od společnosti Heskins se používá ke značení oblastí v případě výpadku světla. Při světle má bledě zelenou barvu, když zhasnou světla, tak září jasně zelenou. Jedná se o cenově výhodnou značkovací fotoluminiscenční pásku.

Detailní informace

Rozměr: 50mm x 10m
| H8101X50
365 Kč
441,65 Kč včetně DPH
Rozměr: 25mm x 10m
| H8101X25
185 Kč
223,85 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Fotoluminiscenční páska je vyrobena z konvenčního samolepícího plastového základního filmu impregnovaného fotoluminiscenčním práškem. Materiál je nabíjen přirozenými nebo umělými světly. Když se okolní světlo ztlumí produkt okamžitě září jasným světlem.

Tato páska je nejčastější využívaná v Americe, protože ta má nejpřísnější předpisy upravující použití u vysokých budov, jako jsou mrakodrapy a podobně. Pásky se zde používají na horní stranu soklových lišt. V případě požáru kouř stoupá do horní části místnosti, zamezuje pronikání světla a má za následek ztrátu viditelnosti a dezorientaci okupantů v hořící budově, i když jsou obeznámeni s plánem budovy. Z těchto důvodu se využívá hladká fotoluminiscenční páska, která umožňuje navigovat lidi k východům, vidět přístupové cesty atd.

Páska má přes den bledě zelenou barvu, když však světla zhasnou, vyřazuje jako zařící zelná barva. Jedná se o produkt, který poskytuje jistotu bezpečnosti za nízkou cenu.

Páska je běžně prodávaní v rolích, ale v závislosti na velikosti objednávky je možnost domluvit se téměř na jakémkoliv tvaru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Podlahové pásky a značení
Oblast použití: Sokly, Dveře, Únikové cesty
Provedení: Fotoluminiscenční