PermaRoute - Zelená

Kód: H6903V50
Novinka
1 hodnocení
Značka: Heskins
od 1 449 Kč od 1 753,29 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Jedná se o samolepící systém značení uliček od společnosti Heskins. Páska je tvořena z pevného, čirého vrchního laminátu. PermaRoute může být vyrobeno do jakéhokoliv tvaru. Je to efektivní řešení značení podlah a pomáhá při řízení procesů. K dispozici v různých barvách.

Detailní informace

Rozměr: 100mm x 30m
| H6903V100
2 849 Kč
3 447,29 Kč včetně DPH
Rozměr: 75mm x 30m
| H6903V75
2 119 Kč
2 563,99 Kč včetně DPH
Rozměr: 50mm x 30m
| H6903V50
1 449 Kč
1 753,29 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

PermaRoute je jedinečný systém označování podlah na světě. V průběhu mnoha let firma Heskins vyvinula tuto řadu tak, aby zahrnovala všechny části značení podlah pro továrny, sklady, montážní plochy a logistiku.

S PermaRoute nejste omezeni pouze na jednoduché linie. Jedná se o všestranný systém značení podlah, který vám umožní vyvinout přehlednou sadu vizuálních pomůcek. To vám zajistí, že vaše pracoviště bude nejen vypadat čistě a efektivně, ale také toto značení bude pomáhat při řízení procesů.

Značení PermaRoute může být vytvořeno na míru, tak aby vyhovovalo vašim požadavkům. Vyrábí se čáry, úhly, spoje, tvary a obrysy ve všech průmyslových standardních barvách.

Na základě velikosti tedy můžou být vytvořeny zakázkové komponenty podle vašich požadavků.

Jaká příprava je nutná?

Téměř žádná. Povrch musí být čistý, suchý a bez mastnoty. Porézní povrchy mohou před aplikací vyžadovat základní nátěr.

Jakou výhodu má nad systémy značení barev a klasických pásek?

Hlavní výhody! Na rozdíl od systémů značení podlah barvami se samolepicí systém značení podlah PermaRoute aplikuje okamžitě a oblast lze ihned používat. Pokud nastanou změny v oblasti, kde je značení PermaRoute využito a je vyžadováno nové značení a odstranění Permaroute, není v tom žádný problém. Značení PermaRoute může být jednoduše a čistě odstraněno, protože se netrhá ani neláme, což je velmi důležité pro oblasti, kde se připravuje jídlo či se pracuje s farmaceutickými přípravky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Podlahové pásky a značení
Oblasti značení: Značení ve skladech, Značení v továrnách, Značení montážní plochy
Provedení: Pevný, čirý vrchní laminát