Podlahová páska - Bílá

Kód: 60PP007-50
Novinka
1 hodnocení
od 165 Kč od 199,65 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Tato podlahová páska je nákladově efektivní řešení pro značení podlah, skladů, uliček a podobně. Vytváří hladký a rovný povrch a její aplikace je velmi jednoduchá. V nabídce v různých škálách barev.

Detailní informace

Rozměr: 100mm x 33m
| 60PP007-100
325 Kč
393,25 Kč včetně DPH
Rozměr: 50mm x 33m
| 60PP007-50
165 Kč
199,65 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Pokud potřebujete na vašem pracovišti použít podlahové značení, ale chcete levnější variantu než značení barvou, je tady přesně pro vás naše podlahová páska pro značení podlah.

Tato páska je nákladově efektivnější než barva, ale vytváří stejně, ne-li více, efektivnější výsledek. Ideální pro dlouhá a nepřetržitá značení vnitřních a skladovacích prostor, dále také pro značení ploch a cest. Vhodná je zejména do oblastí s frekventovaným používáním paletových vozíků.

Aplikace pásky je velmi rychlá a jednoduchá a vytváří hladký a rovný povrch. Páska je pružná a snadno rozpoznatelná. Jedná se o kvalitní plnobarevnou pásku z PVC s lepicí spodní stranou. Páska je vysoce odolná oděru s kaučukovým lepidlem ve dvou vrstvách pro snadnější odstranění z povrchu.

Podlahové pásky pomáhají především k dosažení efektivní bezpečnosti skladu. Čím více bude váš sklad či pracoviště organizovanější, tím bude průběh práce plynulejší a nebudou vznikat zbytečné a drahé prostoje. Pomocí podlahové značení poskytnete vašim pracovníkům a veřejnosti bezpečný způsob vedení ve vašich prostorech a zamezte kolizím chodcům a paletových vozíků a podobně.

Pokud jsou na vašem pracovišti nebezpečná místa, která nelze eliminovat, je třeba je řádně omezit a zamezit tak zranění a dalším nehodám. Pro místa, kde hrozí zakopnutí nebo nebezpečná místa, kde vyčnívají rohy či hrany je vhodné využít výstražnou podlahovou pásku.

A jakou barvu potřebujete? Naše pásky pro značení podlah přicházejí v různých barvách a sdělují vašim zaměstnancům konkrétní zprávy. Chcete-li vědět, která barva by odpovídala vašim potřebám, přečtěte si níže uvedené informace.

  • Žlutá: Cesty uličky, dopravní pruhy a pracovní buňky

  • Bílá: Vybavení a příslušenství (pracovní stanice, vozíky, stojany atd.), které nejsou jinak barevně označeny

  • Modrá, zelená a / nebo černá: Materiály a součásti, včetně surovin, nedokončená výroba a hotové výrobky

  • Červená: Vady, šrot a přepracování

  • Červenobílá: Oblasti, které je třeba udržovat v čistotě z důvodu bezpečnosti / dodržování předpisů (např. Oblasti před elektrickými panely, hasicí zařízení a bezpečnostní zařízení, jako jsou stanice pro výplach očí, bezpečnostní sprchy a stanice první pomoci).

  • Černožlutá: oblasti, které mohou vystavit zaměstnance zvláštním fyzickým nebo zdravotním rizikům

Páska je nevhodná pro frekventovaný provoz s vysokozdvižnými vozíky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Podlahové pásky a značení
Oblast použití: Značení ve skladech, Značení ve výrobních halách
PVC pásky: 140my +/-5%