Podlahová páska PVC - Černá

Kód: 60PP005-50
Novinka
1 hodnocení
od 140 Kč od 169,40 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Podlahová páska PVC je nákladově efektivní řešení pro označení skladů a uliček průmyslových oblastí. Je vhodná především do oblastí, kde je frekventovaný provoz paletových vozíků a chodců. Má vynikající pružnost a je odolná proti korozi a povětrnostním vlivům.

Detailní informace

Rozměr: 100mm x 33m
| 60PP005-100
280 Kč
338,80 Kč včetně DPH
Rozměr: 50mm x 33m
| 60PP005-50
140 Kč
169,40 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Podlahové pásky jsou důležité zejména všude tam, kde se mohou stát nebezpečné situace, které by mohli mít dramatické následky. Pokud jsou na vašem pracovišti nebezpečná místa, která nelze eliminovat, je třeba je řádně označit a zamezit tak zranění a dalším nehodám. V oblastech, kde je frekventovaný provoz paletových vozíků a chodců je vhodné a efektivní využít k orientaci podlahové pásky PVC. Pomocí značkovacích pásek můžete jasně oddělit a definovat funkci různých oblastí vaši společnosti a chránit tak zaměstnance a svůj majetek.

 

Podlahová páska se používá k identifikaci a ochranu v budovách, dopravních prostorech a slouží především ke značení a varování před nebezpečnými prostory. Pro místa, kde hrozí zakopnutí nebo nebezpečná místa, kde vyčnívají rohy či hrany je vhodné využít výstražnou podlahovou pásku. Značící pásky jsou efektivní a cenově výhodnější náhradou klasického značení podlahy barvou. Páska má silnou přilnavost, vynikající pružnost, odolnost proti povětrnostním vlivům, je antistatická, voděodolná a odolná proti korozi.

 

A jakou barvu potřebujete? Naše pásky pro značení podlah přicházejí v různých barvách a sdělují vašim zaměstnancům konkrétní zprávy. Chcete-li vědět, která barva by odpovídala vašim potřebám, přečtěte si níže uvedené informace.

 

  • Žlutá: Cesty uličky, dopravní pruhy a pracovní buňky
  • Bílá: Vybavení a příslušenství (pracovní stanice, vozíky, stojany atd.), které nejsou jinak barevně označeny
  • Modrá, zelená a / nebo černá: Materiály a součásti, včetně surovin, nedokončená výroba a hotové výrobky
  • Červená: Vady, šrot a přepracování
  • Červenobílá: Oblasti, které je třeba udržovat v čistotě z důvodu bezpečnosti / dodržování předpisů (např. Oblasti před elektrickými panely, hasicí zařízení a bezpečnostní zařízení, jako jsou stanice pro výplach očí, bezpečnostní sprchy a stanice první pomoci).
  • Černožlutá: oblasti, které mohou vystavit zaměstnance zvláštním fyzickým nebo zdravotním rizikům

 

Páska je nevhodná pro frekventovaný provoz s vysokozdvižnými vozíky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Podlahové pásky PVC
Oblast použití: Značení ve skladech, Značení ve výrobních halách
PVC pásky: 140my +/-5%
Najdete nás i na MALL.CZ