PermaRoute podlahový pás - Žlutočerný

Kód: H6903D50
Novinka
1 hodnocení
Značka: Heskins
od 1 350 Kč od 1 633,50 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Pásky PermaRoute jsou ideální pro značení podlah v továrnách, skladech, montážních oblastech či logistických základnách. Pomocí těchto pásek můžete vytvořit efektivní a vizuálně atraktivní systém na pracovišti, díky kterém zlepšujete chod a optimalizujete procesy. Pásky PermaRoute jsou skvělou náhradou klasického značení barvou, neboť jejich aplikace je jednoduchá a rychlá a nevznikají téměř žádné prostoje.

Detailní informace

Rozměr: 100mm x 30m
| H6903D100
2 650 Kč
3 206,50 Kč včetně DPH
Rozměr: 50mm x 30m
| H6903D50
1 350 Kč
1 633,50 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Pásky PermaRoute jsou jediným kompletním systémem pro značení podlah a skladů v továrně na světě. Pomocí těchto pásek můžete vytvářet uličky a související značení. Pásky PermaRoute vám umožňují optimalizovat vaše pracoviště pro maximální výkon a zajistit efektivnější, organizovanější a bezpečnější pracovní výkon.

 

Systém PermaRoute je ideální pro značení skladů, továren, montážních oblastí a mnoho dalšího. Pásky mají horní laminovaný povrch, odolnou konstrukci a jejich aplikace je snadná a velmi rychlá s minimálními až žádnými prostoji. Pomocí PermaRoute můžete vytvářet chodníky a trasy pro provoz chodců a vozidel pro efektivní a bezpečné provádění úkolů a optimalizaci procesů vaši společnosti.

 

Pásky PermaRoute jsou vyrobeny z PVC s houževnatým, ochranným a čirým vrchním laminátem a silným lepidlem na spodní straně materiálů. Vrstva PVC je chráněná vrchním laminátem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Podlahové značení PermaRoute
Oblasti značení: Značení ve skladech, Značení v továrnách, Značení montážní plochy
Provedení: Pevný, čirý vrchní laminát
Najdete nás i na MALL.CZ