Fotoluminiscenční šipka

Kód: H7801
Neohodnoceno
Značka: Heskins
449 Kč 543,29 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Značky PermaRoute jsou vysoce odolné a velice přilnavé bezpečnostní podlahové značky určené do těžkého průmyslového provozu. Kromě podlahy mohou být aplikovány také na podlahy, stěny nebo dveře. Na povrchu mají špičkový laminát, který zajišťuje dlouhou životnost.

Detailní informace

Rozměr: 400mm x 400mm
| H7801
449 Kč
543,29 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Podlahové značky PermaRoute jsou podlahové bezpečnostní značky společnosti Heskins a jsou vyrobeny z průmyslového plastu. Podlahové značky jsou určeny pro použití v továrních skladech a jiných oblastech, kde je potřeba zdůraznit bezpečnostní upozornění a omezení.

 

Bezpečnostní značky mají na svém povrchu nanesen vrchní laminát, který chráná tisk a braní opotřebení důležitých zpráv, což má za následek jejich dlouhodobou životnost. Podlahové značky lze aplikovat v jakékoliv oblasti a aplikace je velmi jednoduchá a nevyžaduje téměř žádné prostoje.

 

Podlahové značky Heskins jsou trvanlivé, samolepicí bezpečnostní značky vyrobené z průmyslového plastu. Určeno pro použití v továrních skladech a budovách, kde je třeba zdůraznit omezení a bezpečnostní upozornění. Tyto podlahové bezpečnostní značky mohou být použitá jako varování před možnými riziky nebo nebezpečími a jejich aplikace není omezená pouze na podlahu. Značení může být využito také na stěny či dveře, tedy kdekoli, kde bude pro zaměstnance a návštěvníky nejlépe viditelná.

 

Podlahové bezpečnostní značky PermaRoute vysoce odolné a jsou schopná zvládnout těžký průmyslový provoz, odolávat poškození UV záření nebo odolat úniku vody a chemikálií. Značky vydrží dlouho bez ztráty barvy a jsou vysoce přilnavé. Značky můžete kombinovat s podlahovými páskami a vytvořit tak kompletní systém značení podlahy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Podlahové značky - Pro těžký provoz
Oblast použití: Průmyslové použití
Provedení: Fotoluminiscenční
Najdete nás i na MALL.CZ