Přizpůsobivá protiskluzová páska - Žlutočerná

Kód: H3406D150
Novinka
1 hodnocení
Značka: Heskins
od 129 Kč od 156,09 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Přizpůsobivá protiskluzová páska je ideální pro aplikace na nerovné povrchy, běhouny a podobné povrchy, kde nemůže být využitá klasická páska. Páska na podlahy je tvořena z hliníkové fólie a nemá paměť, takže se přizpůsobí povrchům a snižuje riziko zvedání z těchto podlah.

Detailní informace

Rozměr: 50mmx18,3m
| H3406D50
1 069 Kč
1 293,49 Kč včetně DPH
Rozměr: 150x610 mm
| H3406D150
129 Kč
156,09 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Protiskluzové pásky na nerovné povrchy se používají především na oblasti, kde se nachází šachovnicové desky či diamantové běhouny. S těmito typy podlah se můžeme setkat téměř všude a jedná se o velmi kluzké povrchy. Když umístíte tyto pružné protiskluzové pásky na podlahy vyřešíte tím veškeré problémy, které tyto nepravidelné kovové desky vytváří. 

Tato přizpůsobivá protiskluzová páska na podlahy je speciální. Je tvořena z velmi měkké hliníkové fólie. Výhodou využití fólie je, že má nulovou toleranci roztažení, a tedy na rozdíl od plastu, kterým jsou tvořené standardní abrazivní pásky, se neroztahuje. Druhou výhodou je, že fólie nemá paměť, takže ji stačí vtlačit na požadované místo a zůstane v tom tvaru. Využití fólie na místo plastu také poskytuje vysokou úroveň zpomalení hoření. 

Horní povrch protiskluzové pásky na nerovné povrchy je klasické brusivo a má vysokou úroveň přilnavosti. Vrchní abrazivní povrch zajišťuje také přilnavost i za mokra. Páska je testována a certifikována podle specifikace CAA FAA 8 pro použití v prostorech kokpitu.

Najdete nás i na MALL.CZ