Protiskluzová páska na zábradlí

Kód: H3418N25
Novinka
1 hodnocení
Značka: Heskins
od 479 Kč od 579,59 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Závěsná páska na zábradlí společnosti Heskins je jedinečným produktem, který slouží jako úchyt na zábradlí. Páska má vysokou úroveň přilnavosti a skvělý izolační efekt, který zabraňuje pronikání chladu do ruky. Páska se snadno čistí a lze aplikovat téměř okamžitě.

Detailní informace

Rozměr: 50mm x 18,3m
| H3418N50
1 069 Kč
1 293,49 Kč včetně DPH
Rozměr: 25mm x 18,3m
| H3418N25
479 Kč
579,59 Kč včetně DPH
Rozměr: 100mm x 18,3m
| H3418N100
1 889 Kč
2 285,69 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Úchyt na zábradlí se stává nedílnou součástí téměř každého moderního pracoviště či veřejného prostředí. Společnost Heskins kvůli těmto požadavkům vytvořila závěsné pásky na zábradlí, která jsou jedinečná a chrání proti chladu a skluzu.

Firma Heskins je známá po celém světě jako přední odborník v oblasti protiskluzových řešení a jejich odborné znalosti byly vybudovány po desetiletí zkušeností a výzkumu, nejprve jsme se zaměřili na aspekt protiskluzu. Jednoduchým řešením by bylo použít klasické bezpečnostní protiskluzové pásky, ale brusný materiál by měl negativní důsledky pro uživatele, kteří nenosí rukavice.

Heskins se tedy rozhodl přijít s úplně novým inovativním řešením. Vytvořil design, který se v rámci protiskluzových materiálu ještě nikdy nepoužíval: symetricky vyražený neklouzavý povrch.

Závěsná páska na zábradlí je esteticky přitažlivá a zároveň má vysokou úrov koeficientu tření (CoF). Ztlumený vzorovaný povrch této pásky zajišťuje, že budou splněny všechny stávající a předpokládané požadavky na neklouzavé schopnosti. Páska na zábradlí,není tedy drsná při dotyku holýma rukama a také nabízí atraktivní vzhled.

Aby se dosáhlo izolačního efektu, který zabraňuje chladnému pocit při dotyku, je svršek vyroben z plastové fólie. Plastová fólie funguje jako fantastický izolátor, který zabraňuje pronikání chladu do ruky uživatele. Protože je závěsná páska neabrazivní, lze ji snadno vyčistit pomocí všech dostupných metod čištění.

Pásku lze okamžitě aplikovat na vnější i vnitřní madla. Před aplikací se ujistěte, že povrch, na který nanášíte zábradlí, je čistý, suchý a bez nečistot.

Doplňkové parametry

Kategorie: Protiskluzová závěsná páska pro zábradlí
Aplikační oblast: Vnitřní, Vnější
Provedení: Neabrazivní, Protiskluzové