Protiskluzový čtverec - šedý

Kód: H3401S140
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Heskins
29 Kč 35,09 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Abrazivní protiskluzové pásky jsou vyrobeny z oxidu uhličitého a lze je využít pro interní a externí aplikace. Jedná se o pásky proti skluzu od společnosti Heskins, které jsou vhodné pro širokou škálu oblastí. Jejich použitím snížíte riziko skluzu či pádu a zvýšíte tak bezpečnost své společnosti.

Detailní informace

Rozměr: 140 x 140mm
| H3401S140
29 Kč
35,09 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Standardní páska Safety grip je vlajkovým a prvním produktem společnosti Heskins. Tato protiskluzová páska má vynikající úroveň přilnavosti a je vhodná k široké škále aplikací. Pokud je páska aplikovaná na neporézní povrch je voděodolná a má vynikající životnost. Protiskluznou pásku lze aplikovat do exteriéru i interiéru.

 Páska proti skluzu je vyrobena z jemného oxidu hlinitého a používá se především v domácím a komerčním prostředí. Páska lze aplikovat například na schody či na chodníky a zajistit tak bezpečný průchod a ochranu proti skluzu.

 Jedná se o barevné protiskluzové pásky s velkou odolností. Pásky se nabízejí v klasické podobě nebo také jako protiskluzové čtverce a protiskluzové obdélníky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Protiskluzové čtverce - standard
Aplikační oblast: Externí, Interní
Najdete nás i na MALL.CZ