Protiskluzová deska na schody tvaru L

Kód: H3409L120
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Heskins
809 Kč 978,89 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Kvalitní protiskluzové desky na schody společnosti Heskins jsou vhodné především na trvalé mokré a viklající se povchry. Na povrch těchto desek je pak možno aplikovat jakoukoliv pásku značky Heskins. Lze připevnit šrouby, hřebíky, nýty a podobně.

Detailní informace

Rozměr: 120mmx45mmx635mm
| H3409L120
809 Kč
978,89 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Protiskluzové desky na schody jsou ideální pro použití v oblastech, kde není standardní protiskluzová páska Heskins vhodná, tedy na místa, která jsou trvalé mokré, nerovné plochy nebo místa, kde jsou dřevěné vnější povrchy a podobně. Desky Heskins se vyrábějí speciálně pro tyto účely se zapuštěnými očky pro snadnou aplikaci. Lze je namontovat pomocí šroubů, hřebíků nebo sponek.

Protiskluzové desky Heskins jsou vyrobeny z hliníku odolného proti povětrnostním vlivům, který se za nepříznivého počasí neposkvrní. Protiskluzný povlak pokrývá většinu vrchního povrchu a je zakončen zaoblenými rohy pro estetičtější vzhled.

Protiskluzové desky ve tvaru písmene L jsou vhodné pro použití na schodech a schodištích. Jsou vhodné jako protiskluzové schodišťové nášlapné plochy jsou především díky svému tvaru, který umožňuje, aby byl protiskluzový materiál na horní i čelní ploše schodiště, což drasticky brání uklouznutí a pádu.

Protiskluzové schody jsou vyráběný v různých velikostech.