Protiskluzová deska na schody tvaru L

Kód: H3409L120
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Heskins
809 Kč 978,89 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Protiskluzové desky na schody jsou ideální pro použití na trvalé mokré povrchy, dřevěné terasy či venkovní schody. Desky lze osadit šrouby, nýty nebo hřebíky. Jsou vyrobeny z hliníků a mají skvělou odolnost proti povětrnostním vlivům.

Detailní informace

Rozměr: 120mmx45mmx635mm
| H3409L120
809 Kč
978,89 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Protiskluzové desky na schody jsou ideální na všechna místa, kde není vhodné využít klasickou protiskluznou pásku Safety grip. Jedná se například neustále mokrá místa a nerovné povrchy jako jsou venkovní dřevěné povrchy a terasy. Desky s protiskluzovým povrchem se vytvářejí se zapuštěnými očky pro snadnou aplikaci a lze je připevnit pomocí šroubů, spon nebo hřebíků.

 

Desky jsou vyrobeny z hliníků s protiskluzovým povrchem a jsou odolné proti povětrnostním vlivům a jsou zakončeny zaoblenými rohy pro estetičtější vzhled. Kromě klasických protiskluzových desek se nabízí také desky ve tvaru L, které jsou ideální pro použití na venkovní dřevěné či betonové schody. Protiskluzový povrch je na horní i čelní straně schodu, čímž velmi výrazně snižuje riziko uklouznutí či pádu. Na povrch těchto desek pak lze ještě umístit jakoukoliv abrazivní či neabrazivní pásku Heskins.

Najdete nás i na MALL.CZ