Protiskluzový obdélník hrubý - žlutočerný

Kód: 3402D150
Novinka
1 hodnocení
Značka: Heskins
79 Kč 95,59 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Abrazivní protiskluzové pásky jsou vyrobeny z oxidu uhličitého a lze je využít pro interní a externí aplikace. Jedná se o pásky proti skluzu od společnosti Heskins, které jsou vhodné pro širokou škálu oblastí. Jejich použitím snížíte riziko skluzu či pádu a zvýšíte tak bezpečnost své společnosti.

Detailní informace

Rozměr: 150x610, Drsnost: Hrubozrná
| 3402D150
79 Kč
95,59 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Jak už název napovídá jedná se o protiskluznou pásku s hrubším zrnem na povrchu než u standardní safety grip. Hrubozrnná protiskluzová páska má na rozdíl od standardní hlubší údolí a vyšší vrcholy. Tento hluboký povrch pomáhá zabránit ucpání nečistotami, prachem, ledem, blátem a podobně.

 

Páska je vyrobena z oxidu hlinitého a má skvělou životnost. Vzhledem k její abrazivní úrovni je vhodná především do oblastí, které jsou často pokryty nečistotami či vodou. Ideální je například pro použití na stavbách, do těžších provozů a další průmyslová místa, která jsou vystavená působení nečistot. Ve všech těchto oblastech pak tato abrazivní páska poskytuje potřebnou ochranu proti skluzu a pomůže tak zabránit zbytečným nehodám.

Doplňkové parametry

Kategorie: Protiskluzové obdelníky - hrubé
Aplikační oblast: Externí, Interní
Najdete nás i na MALL.CZ