Protiskluzový obdélník standard - hnědý

Kód: H3401G150
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Heskins
79 Kč 95,59 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Abrazivní protiskluzové pásky jsou vyrobeny z oxidu uhličitého a lze je využít pro interní a externí aplikace. Jedná se o pásky proti skluzu od společnosti Heskins, které jsou vhodné pro širokou škálu oblastí. Jejich použitím snížíte riziko skluzu či pádu a zvýšíte tak bezpečnost své společnosti.

Detailní informace

Rozměr: 150x610, Drsnost: Jemnozrnná
| H3401G150
79 Kč
95,59 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Standardní páska Safety grip je vlajkovým a prvním produktem společnosti Heskins. Tato protiskluzová páska má vynikající úroveň přilnavosti a je vhodná k široké škále aplikací. Pokud je páska aplikovaná na neporézní povrch je voděodolná a má vynikající životnost. Protiskluznou pásku lze aplikovat do exteriéru i interiéru.

 

Páska proti skluzu je vyrobena z jemného oxidu hlinitého a používá se především v domácím a komerčním prostředí. Páska lze aplikovat například na schody či na chodníky a zajistit tak bezpečný průchod a ochranu proti skluzu.

 

Jedná se o barevné protiskluzové pásky s velkou odolností. Pásky se nabízejí v klasické podobě nebo také jako protiskluzové čtverce a protiskluzové obdélníky.

Najdete nás i na MALL.CZ