Protiskluzové pásky Aqua Safe - Transparentní

Kód: H3405T20
Novinka
1 hodnocení
Značka: Heskins
15 Kč 18,15 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Páska Aqua-safe je voděodolná a je vhodná především pro aplikaci do kuchyní, na lodě či do sprch. Díky svému neabrazivnímu provedení je šetrná k pokožce a oblečení a snadno se čistí. Protiskluzná páska má skvělou přilnavost a je velmi houževnatá.

Detailní informace

Rozměr: 20x600 mm
| H3405T20
15 Kč
18,15 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Aqua-Safe je neabrazivní voděodolná protiskluzová páska společnosti Heskins. Abrazivní protiskluzné pásky nejsou často vhodné především do oblastí, kde dochází ke styku pásky s pokožkou, textiliemi, obleky a jinými materiály či na místech, kde je potřeba, aby byla páska snadno vyčištěna.

 

Tato protiskluzová páska má reliéfní plastový povrch, který poskytuje vodotěsný protiskluzový povrch. Páska Aqua-safe nemá žádné dutiny, kde by se mohly usazovat bakterie či nečistoty a je ideální především do oblastí jako jsou kuchyně či jiná místa, kde je potřeba sterilní prostor.

 

Kromě těchto prostor je tato voděodolná páska vhodná pro aplikaci na lodích, ve sprchách nebo třeba do vany. Pro aplikaci do sprch či vany doporučujeme využít protiskluzová kolečka či protiskluzové obdélníky. Protiskluzná páska Aqua-safe má skvělou přilnavost a díky své konstrukci poskytuje pohodlí pro pokožku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Protiskluzové pásky Aqua safe - do mokra
Balení: 1 kus
Materiál: Strukturované PVC - Bez korundového zrna
Provedení: Nepromokavá
Najdete nás i na MALL.CZ