Protiskluzová páska hrubozrná pružná (tenčí) - Černá

Kód: H3451
Novinka
1 hodnocení
Značka: Heskins
1 019 Kč 1 232,99 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Protiskluzová páska hrubozrná pružná černá (tenčí).

Detailní informace

Rozměr: 50mmx18,3m
| H3451
1 019 Kč
1 232,99 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Pružná páska má oproti aqua-safe vyšší přilnavost. Pružná protiskluzová páska působí spíše,že je guma než plast. Tento gumový efekt nejenže působí atraktivně na dotek, ale také poskytuje výjimečnou úroveň přilnavosti. Tato úroveň přilnavosti byla dříve dosažitelná pouze u abrazivního materiálu. 

Pružná protiskluzová páska je vysoce voděodolná, lepidlo není na vodní bázi, takže se nebude snadno rozkládat ve vodě a horní protiskluzový povrch je nepropustný pro vodu. Pružná páska je perfektní pro bosou nohu, její měkký dotyk neodírá pokožku a nepoškodí materiály, pokud se o ni zadřou, na rozdíl od abrazivního výrobku.

Pokud je páska správně aplikována, bude perfektně fungovat na lodě, sprchy, námořní aplikace atd. Materiál je velice pružný a můžeme ho ohýbat okolo 90 °.

Hrubozrnná pružná (tenčí) páska je přední neabrazivní protiskluzový materiál. Snížená tloušťka činí pásku pružnější a přizpůsobivější. Hybridní plast, který používáme, nabízí lepší srovnatelnost s běžnou plastovou fólií. Protože náš hrubozrnný pružný materiál je neabrazivní, je možné ho použít v jakékoli oblasti, na rozdíl od abrazivní alternativy.

Celý povrch je navržen tak, že může být důkladně a snadno vyčištěn. Na rozdíl od abrazivního materiálu nebude poškozovat mopy nebo čistící zařízení. Neabrazivní protiskluzové materiály jsou ideální pro použití v oblastech přípravy pokrmů, sterilních zařízeních, kuchyních apod. Neabrazivní materiál nepoškodí pokožku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Protiskluzové pásky hrubozrnné pružné (tenčí)
Provedení: Voděodolná, Pružnější a přilnavější
Výhody: Snadno se čistí