Protiskluzová páska hrubozrná pružná (tenčí) - Černá

Kód: H3451
Novinka
1 hodnocení
Značka: Heskins
1 019 Kč 1 232,99 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Protiskluzová pružná hrubozrnná páska tenčí má oproti klasické hrubozrnné přizpůsobivé pásce sníženou tloušťku, která zajišťuje, že je pružnější a přizpůsobivější. Jedná se o neabrazivní voděodolnou protiskluzovou pásku, které já šetrná k pokožce a oblečení a snadno se čistí. Páska má fantastickou úroveň přilnavosti a je vhodná k využití především do kuchyně a jiných sterilních oblastí.

Detailní informace

Rozměr: 50mmx18,3m
| H3451
1 019 Kč
1 232,99 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Protiskluzová hrubozrnná přizpůsobivá tenčí páska je špičkový neabrazivní protiskluzový materiál, který byl vyvinut jako alternativa ke klasické hrubozrnné pásce. Díky snížené tloušťce je páska pružnější a přizpůsobivější. Páska nabízí mnohem vyšší protiskluzovou úroveň, než jsou stanovené standardy a její úroveň tření se blíží abrazivním materiálům. 

Hrubozrnná pružná páska má silně texturovaný reliéfní povrch a na rozdíl od běžného reliéfního povrchu, který můžeme najít třeba u pásky Aqua safe, má tento povrch ostré vrcholy a hluboká údolí, což vytváří fantastickou úroveň přilnavosti. 

Vzhledem k tomu, že se jedná o neabrazivní protiskluzovou pásku, lze ji použít v jakékoli oblasti. Pásku lze snadno vyčistit a na rozdíl od abrazivního materiálu nepoškodí mopy ani jiné čistící nástroje. Přizpůsobivá páska je vhodná především do oblasti, kde dochází k přípravě jídla a jiných sterilních zařízeních. Neabrazivní materiál nepoškodí či nepoškrábe ani pokožku a může být tedy umístěn do oblastí, kde dochází ke styku s kůží.

Doplňkové parametry

Kategorie: Protiskluzové pásky hrubozrnné pružné (tenčí)
Provedení: Voděodolná, Pružnější a přilnavější
Výhody: Snadno se čistí
Najdete nás i na MALL.CZ