Protiskluzová páska hrubozrná pružná (tenčí) - Černá

Kód: H3451
Novinka
1 hodnocení
Značka: Heskins
1 019 Kč 1 232,99 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Protiskluzová hrubozrnná pružná páska firmy Heskins, která je menší tloušťky než klasická hrubozrnná páska. Oproti standardní hrubozrnné pásce je flexibilnější a přizpůsobivější. Je příjemná při dotyku s kůži či oblečením. Páska je voděodolná a díky svému materiálu se velmi snadno čistí.

Detailní informace

Rozměr: 50mmx18,3m
| H3451
1 019 Kč
1 232,99 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Protiskluzová hrubozrnná pružná tenčí páska je vyrobena ze špičkového neabrazivního neklouzavého materiálu. Je vyvinuta z hrubého odolného materiálu společnosti Heskins. Protiskluzová hrubozrnná páska je tlustý produkt, a z toho důvodu byla vytvořena tato páska jako alternativa, neboť někteří zákazníci tloušťku nevyžadují, a díky snížené tloušťce je flexibilnější a přizpůsobivější.

Neabrazivní materiály jsou naší nejrychleji rostoucí nabídkou materiálů. I když stále nabízejí nižší úrovně koeficientu tření nebo-li přilnavosti ve srovnání s abrasivním materiálem, nabízejí protiskluzové pružné pásky mnohem větší úroveň koeficientu tření než jsou stanovené standardy.

Tato protiskluzová pružná páska má silně strukturovaný reliéfní povrch. Na rozdíl od konvenčního reliéfního povrchu, který má například páska Aqua-safe, má tato páska materiál s hlubokými údolími a ostrými vrcholy. Tato změna z vrcholu do údolí vytváří fantastickou úroveň přilnavosti. Hybridní plast, který společnost Heskins používá, nabízí lepší úroveň přilnavosti ve srovnání s konvenční plastovou fólií.

Vzhledem k tomu, že hrubý pružný materiál není brusný, lze jej použít v jakékoli oblasti, na rozdíl od abrazivní možnosti. Protože má tato páska reliéfní materiál, nemá žádné skryté oblasti, kde by se mohly zachycovat nečistoty, bakterie a podobně. Celý povrch je odkrytý, což znamená, že při čištění může být důkladně a snadno vyčištěno a na rozdíl od abrazivního materiálu nepoškodí mopy nebo čisticí zařízení.

Neabrazivní neklouzavé materiály jsou ideální pro použití v prostorech pro přípravu potravin, sterilních zařízeních, kuchyních atd. Neabrazivní materiál nepoškodí ani neznečistí pokožku, takže je ideální ho použít i v oblastech, kde jsou děti, v blízkosti citlivých zařízení a další.

V závislosti na množství objednávky můžeme vyrobit pásky v široké škále velikostí a tvarů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Protiskluzové pásky hrubozrnné pružné (tenčí)
Provedení: Voděodolná, Pružnější a přilnavější
Výhody: Snadno se čistí