Protiskluzová páska hrubozrnná pružná bílá (Mk3)

Kód: H3450W50
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Heskins
od 1 109 Kč od 1 341,89 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Hrubozrnná pružná přizpůsobivá páska se používá pro náročnější oblasti. Jedná se o neabrazivní voděodolnou pásku proti skluzu, která je šetrná k pokožce a oblečení. Páska má skvělý koeficient tření a je ideální pro aplikaci do oblastí, které jsou vystavené vodě a dochází v nich ke kontaktu s holou kůží.

Detailní informace

Rozměr: 50mm x 18,3m
| H3450W50
1 109 Kč
1 341,89 Kč včetně DPH
Rozměr: 100mm x 18,3m
| H3450W100
2 209 Kč
2 672,89 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Pružná přizpůsobivá hrubá páska je páska z reliéfní plastové fólie, která je neabrazivní, ale pesto má vysokou hladinu koeficientu tření. Její povrch tvoří hluboká údolí, který ještě tuto hladinu zvyšují. Kvůli jejímu hlubšímu vzoru však může být ucpaná nečistotami jako je prach, led, voda a podobné. 

Hrubá protiskluzová pružná páska je ideální pro oblasti, kde je vyžadován neklouzavý povrch, ale dochází ke styku s bosou nohou a do oblastí, které jsou vystavené vodě. Je tedy ideální například do umýváren, k bazénům či na lodě. 

Hrubozrnná páska je nabízena ve 3 různých variantách. Se základním filmem, MK3 a štíhlejší. Klasická hrubozrnná pružná páska má povrch extrémně podobný gumě a má skvělé protiskluzové vlastnosti. Její měkkost ji dodává také skvělé přidržovací vlastnosti. Její vrcholy a údolí nejsou tak ostré, ale fantastický koeficient tření ji dodává vlastnost materiálu. 

MK3 má oproti klasické hrubozrnné pásce ostřejší vrcholy a údolí což ji zaručuje vynikající úroveň koeficientu tření a pomáhá jí vytvářet fantastickou prevenci proti skluzu ve vodě či vlhkých podmínkách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Protiskluzové pásky hrubozrnné pružné
Oblast použití: Lodě, Tělocvičny, Bazény
Povrch: Gumový
Provedení: Voděodolná
Výhody: Snadno se čistí
Najdete nás i na MALL.CZ