Protiskluzová páska na lodě - Černá

Kód: H3460N25
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Heskins
od 339 Kč od 410,19 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Kvalitní protiskluzová páska společnosti Heskins, která se využívá pro námořní aplikace. Je laskavá k holé kůži a oblečení. Tvořena z materiálu odolného vůči soli. Využívá se především k aplikacím na různé typy plavidel. K dispozici v rolích.

Detailní informace

Rozměr: 50mm x 18,3m
| H3460N50
679 Kč
821,59 Kč včetně DPH
Rozměr: 25mm x 18,3m
| H3460N25
339 Kč
410,19 Kč včetně DPH
Rozměr: 100mm x 18,3m
| H3460N100
1 299 Kč
1 571,79 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Námořní protiskluzová páska je jedním z prvních produktů společnosti Heskins přizpůsobených pro použití na otevřeném moři. Může být použita na cokoli, tedy od rekreačních plavidel, přes lodě až po komerční plavidla.

Námořní protiskluzová páska je prvním produktem se 100 % zaručenou odolností vůči soli. Tato vlastnost byla zajištěna především kvůli dlouhému množství času, kdy bude plavidlo na otevřeném moři. Kdyby se v tomto případě využil jiný typ pásky, například standardní protiskluzové pásky či neabrazivní pásky, nemůže být zaručená plná odolnost vůči soli. Protiskluzová páska na lodě, která je odolnou vůči soli může bezpečně zaručit, že při správné aplikaci na čistý a suchý povrch bude životnost výjimečná. Pro delší životnost materiálu mohou dopomoct ostatní pomocné nástroje společnosti Heskins.

Protiskluzové pásky na lodě jsou tvořeny z granulí nanesených na povrch. Na rozdíl od ostatních abrazivních produktů, které mají na povrchu nanesený oxid hlinitý, je zrno v podobě malé skleněné kuličky než ostrá hrana granule. Tento materiál zajišťuje pohodlí při chůzi po bosých nohách, ale poskytuje i účinný protiskluzový odpor.

Tato páska je vhodná pro použití na rekreačních plavidlech, kde se využívá především k ochranně proti skluzu a zvýšenému pohodlí. Páska ale vynikne také v náročnějších aplikacích. Například se může využít pro závodní lodě, jachty či komerční lodě.

Protiskluzová páska na lodě se vyrábí v široké škále velikostí, tvarů a barev.

V závislosti na množství objednávky můžeme vyrobit pásky v široké škále velikostí a tvarů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Protiskluzové pásky na lodě
Materiál: Odolný proti soli
Oblast použití: Rekreační lodě, Závodní lodě, Komerční plavidla