Protiskluzová páska pružná - Černá

Kód: H3408N50
Novinka
1 hodnocení
Značka: Heskins
od 509 Kč od 615,89 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Protiskluzová neabrazivní páska pružná značky Heskins je voděodolná a je vhodná k použití v místech jako jsou lodě, sprchy či různé další námořní aplikace a podobně. Páska je velmi příjemná na kůži a oblečení. Její povrch připomíná gumu.

Detailní informace

Rozměr: 50mmx18,3m
| H3408N50
509 Kč
615,89 Kč včetně DPH
Rozměr: 100mm x 18,3m
| H3408N100
1 019 Kč
1 232,99 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Když Heskins vyvinul svoji pásku Aqua-safe - první neabrazivní protiskluzovou páska na světě, stala se velmi rychle populární a tak se společnost rozhodla vyrobit další variantu, která má vyšší přilnavost a přináší jiný pocit na kůži. A tak vznikly nové neabrazivní protiskluzové pružné pásky. Pružná páska má úroveň přilnavosti, která byla dříve dosažitelná pouze s brusným minerálním vrchním materiálem.

Tato odolná protiskluzová páska na dotek působí spíše jako guma než plast. Tento gumový efekt dělá tedy pásku nejen velmi příjemnou na dotek, ale také poskytuje výjimečnou úroveň přilnavosti. Přilnavost se měří v koeficientu tření (CoF). Když je hodnota CoF vyšší, znamená to, že se více zabraňuje skluzu. Pro dosažení vysoké úrovně tření odolné pásky bylo třeba změnit reliéfní vzor horní plochy a přidat určité přísady.

Pružná páska je ideální pro bosé nohy, její měkký dotek nedráždí pokožku a na rozdíl od abrazivního produktu nepoškodí materiály pokud se o ni náhodou otřou.

Pružná protiskluzová páska je vysoce odolná proti vodě. Lepidlo není na vodní bázi, takže se nebude ve vodě rozkládat a horní neklouzavý povrch je vodě nepropustný. Pokud bude páska správně aplikována (viz video), bude perfektně fungovat na lodě, sprchy, námořní aplikace atd. Pružná páska je cenný a ekonomický neabrazivní neklouzavý materiál a je vyráběna v mnoha variantách. Tento odolný materiál pásky je také vysoce pružný a dokáže se ohnout kolem zlomenin o 90 °.

V závislosti na množství objednávky můžeme vyrobit pásky v široké škále velikostí a tvarů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Protiskluzové pásky pružné
Oblast použití: Lodě , Sprchy, Námořní aplikace
Povrch: Gumový
Provedení: Voděodolná
Výhody: Snadno se čistí