IGrips nelepivá

Kód: H347350
Novinka
1 hodnocení
Značka: Heskins
od 2 339 Kč od 2 830,19 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Igrips je nejnovější produkt ve skupině neabrazivní nabídky společnosti Heskins. Jedná se o kvalitní plastifikátor bez obsahu ftalátů. Má velmi pohodlnou rukojeť a je ideální pro použití na elektroniku. K dispozici v samolepící i nelepivé variantě.

Detailní informace

Rozměr: 50mm x 20m
| H347350
2 339 Kč
2 830,19 Kč včetně DPH
Rozměr: 100mm x 20m
| H3473100
4 669 Kč
5 649,49 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Igrips je nejnovejší přírůstek firmy Heskins v rámci neabrazivního sortimentu. Jedná se o materiál podobný gumě, který je na dotek měkký. Je vhodný například pro aplikaci na elektroniku jako prostředek ke zvýšení přilnavosti, aby se zabránilo poškození kapkami nebo se zvětšila obratnost a ovládání během používání. Povrch je příjemný na dotek a zároveň nabízí mimořádně vysokou přilnavost.

Cílem Heskins bylo, aby tento materiál neobsahoval plastifikátory a chemikálie, které mění vlastnosti plastů.. Výhody využití takových materiálu sice umožňují levnější konstrukci, ale s potenciálním rizikem pro zdraví lidí. Dalším problémem je, že plastifikátory jsou zakázány v USA a částech Evropy. Cílem bylo tedy vytvořit vysoce kvalitní produkt, který je netoxický a lze jej bezpečně použít na dětské hračky a lékařské vybavení.

Materiál iGrips je vysoce ošetřený silikonizovaný film s extrémně nízkou tvrdostí kombinovaný se šestiúhelníkovým seskupeným reliéfním vzorem, který zajišťuje špičkovou úroveň přilnavosti. Lepidlo je permanentní a poskytuje dlouhodobou vazbu.

IGrips je k dispozici v samolepícín nebo nelepivém provedení.