Protiskluzový chodník

Kód: H34165
Novinka
1 hodnocení
Značka: Heskins
od 2 900 Kč od 3 509 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Pomocí protiskluzových chodníků lze vytvořit bezpečné trasy pro návštěvníky a zaměstnance na vašem pracovišti. Tyto protiskluzové koberce jsou skvělou alternativou k malovaným chodníkům. Ve srovnání s malovanými chodníky vznikají minimální prostoje a díky protiskluzovému povrchu snížíte riziko uklouznutí a tím zvýšení bezpečnosti na maximum!

Detailní informace

Rozměr: 1mx5m
| H34165
2 900 Kč
3 509 Kč včetně DPH
Rozměr: 1mx10m
| H341610
4 900 Kč
5 929 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Protiskluzové chodníky jsou vhodné jako cesty pro zaměstnance na pracovištích. Pomocí těchto protiskluzových koberců můžete vytvořit bezpečný chodník pro jejich potřeby a umožnit tak všem zaměstnancům či návštěvníkům chodit bez obav z uklouznutí ve všech oblastech, které jsou vystavené nečistotám či ledu.

 

Protiskluzové koberce jsou skvělou alternativou k malovaným chodníkům ve skladech a továrnách. Tyto malované chodníky jsou náchylné k několika problémům. Při malování chodníků je potřeba počkat až barva zaschne a následně tvořit další značení, což může trvat klidně i celý den omezení provozu. Dalším problémem je, že pokud nejsou lakované povrchy řádně ošetřeny mohou být kluzké, což zvyšuje riziko nehod. Všechny tyto problémy protiskluzový chodník řeší.

 

Při aplikaci protiskluzového chodníku jsou prostoje omezeny na minimum. Jedná se o velké role potištěného protiskluzového materiálu. Stačí tedy jedna aplikace a ihned se může pokračovat v běžné provozu. Protiskluzový koberec lze aplikovat v interiéru i exteriéru. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Protiskluzový chodník
Délka: 1mx10m, 1mx5m
Provedení: Protiskluzové
Najdete nás i na MALL.CZ