Protiskluzový chodník

Kód: H34165
Novinka
1 hodnocení
Značka: Heskins
od 3 429 Kč od 4 149,09 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Protiskluzový chodník 5 metrů a 10 metrů.

Detailní informace

Rozměr: 1mx5m
| H34165
3 429 Kč
4 149,09 Kč včetně DPH
Rozměr: 1mx10m
| H341610
6 179 Kč
7 476,59 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Protiskluzové chodníky jsou vhodné jako cesty pro personál na pracovišti, v nastavených délkách, které umožňují každému pracovišti vytvořit přizpůsobitelný bezpečný chodník pro své potřeby. Chodníky pak umožňují oblastem, které jsou vystaveny nečistotám nebo ledu, vytvořit bezpečné zóny pro lidi, kteří pak mohou procházet bez strachu ze skluzu.

Protiskluzový chodník je alternativou malovaného chodníku. Malované chodníky jsou náchylné hned k několika problémům, například čas prostojů.Ten může být velice nákladný, protože je nejdříve třeba chodník obarvit, počkat než uschne a následně na něj namalovat značení. Tento proces může pak firmy obrat až o den produktivity. Dalším problémem je údržba. Pokud nebudou natřené povrchy řádně ošetřeny, můžou za mokra klouzat.

Z těchto důvodu vznikl protiskluzový chodník, který tyto prostoje minimalizuje. Protiskluzový chodník je dodáván v rolích, vyžaduje jednu aplikací a provoz podniku může pokračovat. Ve srovnání s natřeným chodníkem je tedy ve všech směrech mnohem účinnější.

Každá role je samolepicí, což znamená, že je opravdu jedním z nejúčinnějších systémů pro chodce a lze je aplikovat ve vnitřních nebo vnějších podmínkách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Protiskluzový chodník
Délka: 1mx10m, 1mx5m
Provedení: Protiskluzové