Protiskluzový chodník

Kód: H34165
Novinka
1 hodnocení
Značka: Heskins
od 2 900 Kč od 3 509 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Protiskluzový chodník od společnosti Heskins slouží pro nastavení bezpečnostních tras pro personál a hosty na pracovišti. Jeho hlavní výhodou oproti lakovanému chodníku jsou minimální prostoje ve výrobě. Je k dispozici ve dvou délkách.

Detailní informace

Rozměr: 1mx5m
| H34165
2 900 Kč
3 509 Kč včetně DPH
Rozměr: 1mx10m
| H341610
4 900 Kč
5 929 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Protiskluzové chodníky Heskins jsou vhodné jako trasy pro zaměstnance na pracovišti. Tyto chodníky umožňují každému pracovišti vytvořit přizpůsobitelný bezpečný chodník pro jejich potřeby. Používají se například v oblastech, které jsou vystaveny nečistotám nebo ledu, aby tyto pracoviště měli neustále bezpečné zóny, ve kterých mohou lidé chodit bez strachu z uklouznutí.

Malované chodníky ve skladech a továrnách, přestože mají své využití, jsou náchylné k několika problémům. Čas prostojů, než je chodník vytvořen, může být časově velmi nákladný, protože je třeba nejprve obarvit chodník, počkat až vyschne, a poté na něj natřít libovolné značení. V závislosti na velikosti to může v této oblasti ztratit až den produktivity. Dalším problémem s natřenými povrchy je to, že pokud nebudou řádně ošetřeny, mohou za mokra klouzat.

Firma Heskins vytvořila řešení, díky kterému se prostoje minimalizují. Tento chodníkový systém je velká role tištěného protiskluzového materiálu, který vyžaduje pouze jednu aplikaci a podnikání může pokračovat normálně. Tato možnost je tedy účinnější ve všech směrech ve srovnání s natřeným povrchem!

Každý válec je samolepicí, což znamená, že je skutečně jedním z nejúčinnějších dostupných systémů pro chodníky a lze jej použít ve vnitřních či vnějších prostorech. Při využitím pomocných nástrojů Heskins je zajišťěno úspěšná a trvalá aplikace.

Velikosti

Protiskluzový chodník Heskins je všestranný bezpečný chodník, který je předem připraven. Válce přicházejí buď 1mx5m nebo 1mx10m. Obsahují zelenou základnu s dvěma žlutými chodícími muži v pravidelných intervalech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Protiskluzový chodník
Délka: 1mx10m, 1mx5m
Provedení: Protiskluzové