Reflexní páska s vysokou intenzitou

Kód: 2927/50M
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Heskins
2 539 Kč 3 072,19 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Reflexní páska s vysokou intenzitu využívá technologií skleněných perlí. Její princip je v tom, že většinu světla odráží zpět ke zdroji. Povrch je pokryt velkými pásky, které zvyšují viditelnost a tím také bezpečí. K dispozici v levém a pravém provedení.

Detailní informace

Rozměr: 50mm x 45,7m
| 2927/50M
2 539 Kč
3 072,19 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Reflexní páska s vysokou intenzitou je nyní k dispozici od společnosti Heskins. Jedná se o reflexní pásku ze skleněných perlí, která je vhodná pro velká vozidla, různá vybavení, zařízení a značky.

Jak tato páska působí? Stejně jako u pásky DOT je povrch reflexní pásky s vysokou intenzitou zakryt vysoce kvalitními mikrovlákny. Povrch je složen z mřížky ve tvaru plástve. Když na povrch materiálů svítí světlo, odráží se zpět v širokém kuželu, což výrazně zvyšuje viditelnost ve většině podmínek! Díky tomuto se také zvyšuje bezpečnost a drasticky se snižují rizika kolize při špatné viditelnosti.

Povrch je pokryt červenobílými pruhy s lineární šířkou 100 mm. Výhodou jsou větší pruhy ve srovnání s většinou značek označujících nebezpečí, protože je lze vidět z větší vzdálenosti, což umožňuje zvýšené vnímání nebezpečí.

Páska může být nabídnuta ve dvou variantách a to s pruhy na pravou nebo levou stranu.


Doplňkové parametry

Kategorie: Reflexní páska s vysokou intenzitou
Povrch: Mikroskopické skleněné kuličky, Vysoce kvalitní mikrovlákna
Provedení: Reflexní