Reflexní páska pro vozidla - Bílá

Kód: H6632W
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Heskins
1 990 Kč 2 407,90 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Reflexní páska pro vozidla firmy Heskins byla vytvořena k tomu, aby vyhovovala předpisům ECE104. Je tvořena z mikroprismatického odrazného povrchu. Výhodou této pásky je také to, že je nepropustná pro korozi. K dispozici je ve třech barvách.

Detailní informace

Rozměr: 50mm x 50m
| H6632W
1 990 Kč
2 407,90 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Tato reflexní páska je hi-viz značkovací páska určená pro těžká nákladní vozidla. Je vyrobena tak aby vyhovovala předpisům ECE104 o viditelnosti. Používá se k načrtnutí zadní a boční strany všech nově registrovaných těžkých vozidel nad 7,5 tuny a přívěsů nad 3,5 tuny působících ve Velké Británii a Evropě.

Jedná se o reflexní páska s vynikajícím zpětným odrazem. Tohoto skvělého odrazu je dosaženo díky povrchu, který je pokrytý malými umělými hranoly, které odrážejí světlo přímo zpět u zdroje v těsném kuželu. Díky tomu se zvyšuje viditelnost prakticky ve všech světelných podmínkách.

Základna, na kterou jsou hranoly naneseny, je pokryta plastovou fólií. Fólie je tepelně utěsněna podél okrajů, aby se zabránilo pronikání vody a delaminaci. Tento výrobní proces, vytváří bezpečnostní pásku odolnou vůči korozi, podloženou čirým lepidlem citlivým na tlak, které účinně přilne k zamýšleným povrchům.

Páska je k dispozici v červené, bílé a žluté barvě. Všechny tyto barvy označí vozidlo stejně živě během dne i noci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Reflexní pásky pro vozidla
Povrch: Malé umělé hranoly
Provedení: Reflexní
Výhody: Odolné proti korozi