Reflexní páska žlutočerná pravá

Kód: H6601DP
Novinka
1 hodnocení
389 Kč 470,69 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Značkovací reflexní pásky jsou samolepicí a vysoce viditelné. Jsou vhodné pro označení potencionálně nebezpečných oblastí a lze je použít téměř v jakémkoliv prostředí. Aplikace je snadná a rychlá, tedy není potřeba se bát zbytečných prostojů.

Detailní informace

Rozměr: 50mm x 10m
| H6601DP
389 Kč
470,69 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Značkovací reflexní pásky jsou skvělé pro zvýraznění schodů, předmětů a různých nebezpečí za všech světelných podmínek. Reflexní pásky jsou tedy vhodné pro označení nebezpečných míst a oblastí, ideálně oblasti se sníženým osvětlením nebo viditelností. Pásky lze aplikovat téměř na jakýkoli povrch a je vhodná pro vnitřní i venkovní použití. Jedná se o vysoce viditelné bezpečnostní pásky, které mají životnost až 7 let.

 

Značkovací reflexní pásky jsou ideální pro použití v mnoha oblastech jako jsou chodníky, schodiště, římsy nebo nízko visící předměty. Pomocí pásek můžeme vyznačit životně důležité cesty po nichž se v případě nouze dostanete nebezpečí. Na schodiště je páska vhodná ke zvýraznění a připomenutí zaměstnancům a návštěvníkům, aby při jejich užívání byli opatrní. Umístěním reflexní pásky na římsy a nízko visící předměty upozorňujeme, aby v jejich okolí byli lidé opatrní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Reflexní pásky
Oblast použití: Chodníky, Nízko zavěšené předměty, Schodiště
Provedení: Reflexní