Výstražné pásy červenobílé - Levé - Fotoluminiscenční

Kód: 30Z006LF
Novinka
1 hodnocení
139 Kč 168,19 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Téměř na každém pracovišti jsou překážky a nebezpečná místa, která mohou vést k úrazům. Pomocí výstražných zahrazovacích pásů lze označit tato místa a snížit riziko těchto nehod. Pásky blokují potencionální nebezpečí a jsou vhodné pro značení podlah, dveří, polic, hran a jiných míst, kde dochází k častým úrazům.

Detailní informace

Rozměr: 560 x 100 mm, Materiál: Plast
| 30Z006LF
139 Kč
168,19 Kč včetně DPH
Rozměr: 560 x 100 mm, Materiál: Samolepka
| 30Z006LFS
139 Kč
168,19 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Fotoluminiscenční výstražné pásky mohou varovat vaše zaměstnance a návštěvníky před možnými riziky ve vašem zařízení. Pomocí těchto výstražných pásek můžete označit sloupky, hrany, police či další nebezpečná místa. Vytyčovací pásky lze využít pro značení podlah, stěn, dveří či třeba stropů. Fotoluminiscenční pásky jsou ideální pro minimalizování zranění způsobených překážkami ve špatně osvětlených a zatemnělých oblastech.

 

Vytyčovací pásky jsou ideální pro dočasné i trvalé ohraničení nebezpečných oblastí a pro vyznačování častých míst nehod ve vaši společnosti. Zahrazovací pásy lze využít v exteriéru i interiéru a jsou odolné proti oděru.

 

Značkovací pásy nabízíme ve žlutočerném či červenobílém provedení pásy slouží pro označení nebezpečných míst. Červenobílé pásy slouží pro značení zákazu vstupu nebo umístění prostředků požární ochrany.


Materiál :

Permalight 

  • Radiologicky a toxikologicky nezávadné
  • Neobsahují radioaktivní části.
  • Funkčnost těchto výrobků není závislá na teplotě okolního prostředí (-50°C - +100°C)
  • Vysoká odolnost proti mechanickému poškození.
Najdete nás i na MALL.CZ