Výstražné pásy červenobílé - Levé - Reflexní

Kód: 30Z006LRF
Novinka
1 hodnocení
od 25 Kč od 30,25 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

Téměř na každém pracovišti jsou překážky a nebezpečná místa, která mohou vést k úrazům. Pomocí výstražných zahrazovacích pásů lze označit tato místa a snížit riziko těchto nehod. Pásky blokují potencionální nebezpečí a jsou vhodné pro značení podlah, dveří, polic, hran a jiných míst, kde dochází k častým úrazům.

Detailní informace

Rozměr: 560 x 100 mm, Materiál: Reflexní fólie
| 30Z006LR
49 Kč
59,29 Kč včetně DPH
Rozměr: 560 x 50 mm, Materiál: Reflexní fólie
| 30Z006LRF
25 Kč
30,25 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Výstražné reflexní pásy se využívají pro zvýraznění potencionálních rizik a pro prevenci nehod. Pomocí těchto výstražných pásek můžete označit sloupky, hrany, police či další nebezpečná místa. Vytyčovací pásky lze využít pro značení podlah, stěn, dveří či třeba stropů. Reflexní pásky jsou ideální využít všude tam kde je potřeba upozornit na nebezpečí v noci či při výpadku proudu.

 

Vytyčovací pásky jsou ideální pro dočasné i trvalé ohraničení nebezpečných oblastí a pro vyznačování častých míst nehod ve vaši společnosti. Zahrazovací pásy lze využít v exteriéru i interiéru a jsou odolné proti oděru.

 

Značkovací pásy nabízíme ve žlutočerném či červenobílém provedení pásy slouží pro označení nebezpečných míst. Červenobílé pásy slouží pro značení zákazu vstupu nebo umístění prostředků požární ochrany.Materiál: Samolepicí reflexní fólie

Najdete nás i na MALL.CZ