Silná protiskluzová páska

1 položek celkem
protiskluz silná
Novinka
od 1 099,89 Kč včetně DPH
od 909 Kč

Protiskluzová silnější páska má hloubku 2 mm, díky čemuž poskytuje větší odpružení na tvrdém povrchu. Páska je skvělá pro aplikaci na ocelové podlahy či schody. Především se...

Kód: H3404N25

Protiskluzové pásky jsou vyráběné anglickou firmou HESKINS Ltd. Jejich kvalita a životnost je ověřena na mnoha významných místech světa. Páska může být použita na většině povrchů. Protiskluzové pásky jsou vhodné zejména na schody, nášlapy, stupátka, žebříky a všude tam, kde hrozí nebezpečí uklouznutí. Aplikuje se na hladký a čistý povrch zbavený mastnoty a prachu. Vzhledem k použitému lepidlu je nutné, aby teplota lepeného povrchu při lepení pásky byla vyšší než 15°C.

Standardní protiskluzové materiály jsou dostatečně silné, aby vydržela průmyslové využití a víc. Ale dlouhou dobu byli žádosti o o ještě silnější protiskluzové materiály. V roce 2015 byla vytvořena silná protiskluzová páska o šířce 2mm! Drsnost pásky se nachází mezi standardní a hrubozrnou. Má mnoho využití, aplikuje se do oblasti, aby zamezila zakopnutí a zároveň zvýšila protiskluzové vlastnosti chodníků a schodů. Používá se především do výklenku nebo na podlahy vyrobené z plechu. Tloušťka zajišťuje větší tlumení na tvrdých površích. 

Najdete nás i na MALL.CZ