Ochranná páska proti korozi

Kód: H3453
Novinka
1 hodnocení
Značka: Heskins
539 Kč 652,19 Kč včetně DPH

Zvolte variantu

  • Zabraňuje galvanické korozi
  • Snadné použití
  • K dispozici v rolích, listech a výsecích

Detailní informace

Rozměr: 50mmx18,3m
| H3453
539 Kč
652,19 Kč včetně DPH

Detailní popis produktu

Co je galvanická koroze?

Galvanická koroze, známá také jako bimetalová koroze, je elektrochemický proces, při kterém jeden kov koroduje přednostně před jiným kovem, se kterým je v kontaktu prostřednictvím elektrolytu.

Galvanická koroze nastává, když jsou dva odlišné kovy ponořeny do vodivého roztoku a jsou elektricky spojeny. Galvanická koroze může vytvořit běžně nekorodující kov, který pak koroduje, pokud jsou podmínky správné, a je spojen s odlišným kovem, tj. Hliníkem a ocelí dohromady.

Způsoby prevence galvanické koroze

Galvanickou korozi lze zabránit různými způsoby. Naše zaměření je na izolaci, to znamená přerušení elektrického spojení izolací dvou kovů od sebe.

Dielektrická pevnost

Dielektrická pevnost měří elektrickou pevnost izolačních materiálů při různých frekvencích výkonu. Je to indikátor toho, jak dobrý je izolační materiál. Měří se ve voltech na jednotku tloušťky (kV / mm). Čím vyšší je hodnota, tím více je elektricky izolační materiál .

Heskinsova protikorozní páska

Naše páska na ochranu proti korozi je samolepicí páska navržená tak, aby vytvořila izolační antikorozní bariéru mezi dvěma kovy a zabránila galvanické korozi. Naše ochranná páska Galvanic Corrosion H3453 je neuvěřitelně účinná při prevenci elektrolytické reakce.

Všechny ostatní fyzikální vlastnosti jsou uvedeny v aktuálním datovém listu.

Antikorozní páska H3453 je k dispozici v rolích, listech a vysekávacích listech, které lze kombinovat, abyste získali požadovanou správnou velikost. Role a listy mohou být odeslány okamžitě, ale s výjimkou určitých výseků, v závislosti na množství objednávky, můžeme vyrobit konkrétní vysekávané tvary pro vaše potřeby.

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální pásky
Materiál: Plastová fólie s lepícím povrchem
Provedení: Odolný povrch proti korozi
Najdete nás i na MALL.CZ